Вільне життя

А якби хвилювання не завадило

Відразу після завершення командного чемпіонату України в приміщенні господарями манежу ВАТ «Запоріжсталь» наприкінці минулого тижня стали юнаки і дівчата 1999 року народження і молодші. На відміну від дорослих, жодному з тернопільських спортсменів цієї вікової групи стати призером всеукраїнських стартів не пощастило. 

Зрештою, чогось подібного відповідальний секретар обласної федерації легкої атлетики Леонід Дахновський напередодні від’їзду до Запоріжжя і сподівався. Через сімейні обставини не зміг постояти за честь команди торішній дворазовий віце-чемпіон України, спринтер Василь Макух. Не має умов для підготовки до зимових стартів ще одна призерка згаданого турніру Інна Ткачук зі Збаража. А молодий талановитий майстер зі спортивної ходьби Назар Савків напередодні зазнав прикрої травми ноги навіть не на тренуванні.

Однак і досвідчені спеціалісти можуть помилятися. В цьому Леонід Володимирович зізнався автору цих рядків уже після завершення першого змагального дня, коли зателефонував у суботу під вечір. Вихованець Тернопільської ОДЮСШ «Колос» Вадим Гулько в попередніх забігах спринтерів на 60 метрів показав другий серед учасників результат — 7,15 секунди, більш ніж упевнено випередивши третього за часом конкурента. Однак дебютний виступ на всеукраїнській арені не дав змогу підопічному Наталії Гавронської і Михайла Васірука показати максимальний результат. На початку фінального забігу на мить пізніше за конкурентів зреагував на постріл стартового пістолета і з безпосередньої боротьби за нагороди відразу випав — восьме місце.

На помилках, без сумніву, справжні атлети лише вчаться. Будуть нові старти і з показаним юнаком результатом, дасть Бог, неодмінно сперечатиметься за нагороди. Адже зимовий чемпіон зупинив хронометр на позначці 7,14 секунди.

Заслуговують на похвалу також вихованець тренера Зборівської ДЮСШ Володимира Небельського Олександр Мельник, який посів сьоме місце в бігу на 3000 метрів, тернополянка Руслана Муравська, якій у секторі для стрибків у висоту підкорилася планка на висоті 150 сантиметрів. Хоча максимальних своїх досягнень не продемонстрували, мають непогані можливості їх покращити. Як і бігуни Віталій Рибій, Олександр Підліпчук і Юрій Цибульський, які разом із Вадимом Гульком вибороли одинадцяте місце в естафеті 4 по 100, 200, 300 і 400 метрів.

Фото із сайту MIR-LA.com

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини