Вільне життя

Без ансамблю, зате з оркестром

Напередодні Дня святого Валентина на головній сцені країни — столичному палаці культури «Україна» відбувся концерт заслуженого артиста України Віктора Павліка. Привід був більш ніж серйозний: 50-річчя артиста і 30 років його творчої діяльності.


Попри те, що наш співучий земляк на сцені «України» почувається майже, як удома, бо його концерти саме там уже майже стали традицією, цьогорічний «сольник» народного шикидима таки був особливий. Двогодинна програма у супроводі оркестру Збройних сил України під керівництвом Дмитра Антонюка отримала схвальні відгуки і фахівців-музикантів, і журналістів, і, звісно, публіки.
— Щасливий, що наша спільна робота отримала таку високу оцінку, що нам практично все задумане вдалося, — поділився враженнями після ювілейного концерту Віктор Павлік. — Дуже багато людей залучено: і музикантів, і «звукачів», «технарів», і багато столичних медіа допомагали. Усім щиро вдячний. Ще раз переконався: без підтримки колег, рідних і друзів мені не обійтися.

За словами артиста, окремо подякувати він хоче своїм землякам. Зокрема директорові телеканалу «Рада» Володимирові Леху .

— Місяців за два до концерту він час від часу запрошував мене на ефіри, телеканал показав усі мої концерти, що є в запису, — розповів Віктор Павлік. — Тобто підтримка була колосальна. А тут іще з’ясувалося, що Володя теж з Теребовлі. Одне слово — земляки!

Користуючись нагодою, артист попросив згадати в публікації про всіх, хто впродовж багатьох років доклав зусиль до популяризації його творчості.

— Дякую всім, хто у свій час вніс у мою творчу долю свою лепту. Це і Тернопільська обласна філармонія, і Анатолій крохмальний, і Микола Григорій, і мої хлопці з «Анни-Марії», і ті, хто просто любить мої пісні і вже тим мене підтримує, — зазначив Віктор Павлік.

До речі, його ювілейний концерт вже поставлено в сітку телеканалу UA:Перший (колишній Перший національний телеканал України) на 8 березня.

— Маємо три тижні, щоб його високоякісно змонтувати. Матеріал дуже гідний. Тепер нижче цього рівня опускатися не можна, — підвів риску ювіляр.

Віра КАСІЯН

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини