Вільне життя

Без інтернету будемо 3, 11-12 та 20 лютого

Провайдери обіцяють у лютому тричі відключити інтернет всій країні. За інформацією Національного бюро розслідувань України, не буде доступу до мережі 3, 11-12 та 20 лютого.

«На таку акцію протесту українські провайдери наважилися через монополію компаній, які «захопили» всі опори, закрили доступ до багатоквартирних будинків та заробляють на інтернет-провайдерах, – йдеться на сайті НБРУ. — На ринку з’явилися технології 3G і 4G. Це означає, що для їх впровадження через кожні 100-200 метрів повинен бути розташований пристрій із підведеним інтернетом та живленням, аби забезпечити зв’язок. Вирішити таке завдання можна виключно розмістивши бази на опорах, аналогічних ліхтарям вуличного освітлення. Тому зв’язківці змушені співпрацювати з балансоутримувачами опор. Тобто, енергетичними компаніями, які грубо зловживають монопольним становищем.

Всі спроби поскаржитися чиновникам – марні. Провайдери уже неодноразово зверталися до Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Та результатів жодних. Тому було вирішено піти на страйк.

Буде організовано три «хвилі» акцій протесту. 3 лютого планують передати звернення і пакет скарг в антикорупційний Комітет ВР та одночасно припинити на годину подачу доступу в Інтернет по всій Україні і організувати прес-конференцію.

11-12 лютого учасники мітингів мають намір передати звернення і пакет скарг в СБУ і знову припинити подачу доступу в мережу на одну годину. А 20 лютого звернуться до президента і теж відключать інтернет.

Відкрито участь в акціях протесту підтвердили учасники ринку з Сум, Чернігова, Дніпропетровська і Маріуполя. Але організатори попереджають, що інші оператори їх підтримують, свої дії поки не афішують, але у дні мітингів теж відключать інтернет.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини