Вільне життя

Володимир Кузьма: про якість води, тарифи та тернопільські труби

На запитання читачів «Номер один» під час прямої телефонної лінії відповідав директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма. Тернополянам було цікаво дізнатися більше про тарифи, якість води, співпрацю зі Світовим банком та багато іншого. Отож…

Оксана (м. Тернопіль): Коли чекати зростання тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення для мешканців багатоповерхівок?

– Ми анонсували ще в грудні, що Національна комісія, яка здійснює державне  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 26 листопада прийняла постанову про встановлення тарифу на надання послуг з постачання холодної води та водовідведення  для мешканців багатоповерхових будинків та юридичних осіб, що під’єднані від внутрібудинкових мереж . До складу тарифу включено витрати на проведення періодичної метрологічної повірки квартирних водомірів у багатоквартирних будинках, а також витрати на абонентське обслуговування. Раніше абоненти сплачували тариф за послуги централізованого холодного водопостачання та водовідведення у розмірі 8,26 грн. за куб. м води та стоків плюс ще 1,59 грн. в розрахунку на абонента за абонентське обслуговування, 1, 84 грн. – за аварійне обслуговування та вартість повірки лічильника, що становила приблизно  100 гривень  за один лічильник і, як правило, розтерміновувалась на 36 місяців.

З 1 лютого 2016 року в кінцевий тариф на послугу постачання холодної води та водовідведення включено вартість абонентського обслуговування і повірки лічильника  в розрахунку на метр кубічний. Становитиме він 8,98 грн. за куб. м води і стоків. Аварійне обслуговування поки що йтиме окреме. Тобто замість чотирьох рахунків абонент отримає тільки два.

Сергій (м. Тернопіль): Щодо повірки лічильника, чи не входить вона у тариф ЖКГ, яке обслуговуєвнутрібудинкові мережі?

– Від 1 січня 2016 року набув чинності Закон “Про метрологію та метрологічну діяльність”. У ньому прописано нові правила повірки, обслуговування та ремонту побутових лічильників на воду. Згідно з ними, повірка, обслуговування та ремонт побутових лічильників здійснюється за рахунок тарифів на послуги водопостачання. Раніше періодична повірка водоміра здійснювалась за додаткові кошти споживача. Тепер же, згідно з новим законом, вартість повірки входитиме у тариф на централізоване постачання холодної води та водовідведення.

Щодо ЖЕКів, то в їхній тариф закладено обслуговування системи внутрібудинкових мереж водопостачання та водовідведення. ЖЕК знову ж таки мав право закласти витрати на повірку у свій тариф, але зважаючи на те, що технічна база для здійснення повірки є у водоканалі й тепломережах, ці функції виконком міської ради доручив нам. Тому накладення тарифу тут не буде. Це перший момент. Другий момент: яким чином нараховуємо тариф? Ми всі свої нараховані витрати калькулюємо, захищаємо у Нацкомісії, відповідно зводимо до купи, після цього всі вони діляться на об’єми реалізованих послуг. У такому випадку ми рахуємо тариф у розрахунку на метр кубічний. Колись у суму цих витрат не входила повірка. І відповідно вона виставлялася окремо в розрахунку на один лічильник. Як на мене, це був найбільш справедливий спосіб, тому що саме до кількості лічильників мали би рахуватися ці витрати. Але оскільки змінився порядок формування тарифів, зараз сума витрат, яка йде на повірку лічильників наших абонентів у багатоквартирних будинках, ділиться на обсяги реалізації послуг для них. Тобто, з одного боку, виглядає, що ви вже додатково не платите за повірку, а з іншого – якщо розділити цей тариф по статтях видатків, то зрозуміло, що споживач,  так чи інакше, сплачує за неї.

Микола (м. Тернопіль): Хто є відповідальним зараз за своєчасність повірки лічильника?

– Раніше обов’язок проведення повірки покладався на абонентів, тому якщо вони не пройшли своєчасну повірку після попередження водоканалу, ми давали ще місяць, умовно кажучи, для того, щоб цей обов’язок був виконаний. Якщо абонент його не виконував, то ми мали право перевести це нарахування на норму. Тобто не брати до уваги показників лічильника, поки він не пройде повірки. Для багатьох це означало збільшення плати, можливо, не у всіх випадках, але… Тепер, оскільки обов’язок проведення повірки покладається на нас, то відповідно такої санкції вже у нас немає. Хоча є ще один момент: абонент може умисно не допускати до квартири. Звичайно, що тоді відповідальність буде покладатися на нього щодо забезпечення доступу до квартири, до засобу вимірювальної техніки, щоб ми могли зняти показники.

Андрій (м. Тернопіль): Хто не має лічильника, чи обов’язково його ставити? І ще: якщо живе одинока, стара та малозабезпечена людина, чи можуть їй встановити лічильник безкоштовно?

– Наразі для діючих абонентів немає вимоги щодо обов’язкового встановлення лічильника. Але кожен, хто рахує гроші, розуміє, що лічильник поставити вигідно саме для споживача. Тому якщо ви не маєте, наприклад, лічильника, то вам іде нарахування за нормами споживання. Ці норми, як правило, у два-три рази більші від фактичного споживання по  квартирному лічильнику. Якщо у вас немає коштів в силу певних фінансових обставин, чи, як ви кажете, одинокий пенсіонер, то в місті вже багато років діє спеціальна програма фінансування встановлення лічильників для малозабезпечених категорій громадян. Ви можете звернутися до міської ради з клопотанням, і я думаю, що там підуть вам назустріч та встановлять лічильник.

Галина (м. Тернопіль): Я щодо якості води з-під крана: чи можливий такий варіант, що я відкрила кран, набрала склянку води і випила? Наскільки вона хорошої якості?

– Щоб розуміти питання якості води, необхідно знати технологію подачі води безпосередньо до вашого помешкання. Весь Тернопіль п’є воду з підземних джерел, що захищені від різних забруднюючих впливів. Ми піднімаємо воду з артезіанських  свердловин. Частину води, яка йде з водозабору «Тернопільський»,  доочищаємо на станції знезалізнення і після того подаємо в мережу. Крім того, ми ще здійснюємо невеличке знезараження. Чому кажу невеличке, бо в нас вода захищена від впливу бактерій і немає відповідно потреби в цьому. Тому ми просто консервуємо позитивні властивості води, які є в надрах, і вже її, захищену, направляємо в мережу. Тобто наша вода гарантованої якості. Однак є певні моменти, пов’язані зі станом наших труб. Здебільшого їх було прокладено після  40-х та впродовж 60-х, 70-х, 80-х років, коли розвивалося місто, тому зараз частина їх у доволі застарілому стані. За тривалий час експлуатації в них якраз і назбирався осад заліза. Тому намагаємось двічі на рік здійснювати промивання мереж, щоб вимивати його. Але, з іншого боку, ми розуміємо, що сама вода, яка береться з підземних джерел, має певний вміст заліза. І у зв’язку з цим, вода, що подається з Верхньо-Івачівського водозабору, де в нас немає станції знезалізнення, має дещо підвищений вміст заліза. І, на жаль, цей осад утворюється як на зовнішніх мережах, за які ми відповідаємо, так і на внутрішніх стінках труб, які розташовані всередині багатоквартирного будинку. Тож якщо в будинку тривалий час не робилася промивка, і мережі мають досить великий вік, то при певних коливаннях водопровідної мережі цей осад може вимиватися. Хоча останнім часом ми все менше чуємо нарікання на ці речі, тому що на зовнішніх мережах, як я вже казав, двічі на рік проводимо промивку. Крім того, дуже часто зараз проводимо заміну внутрішніх мереж. Тож вода до вас повинна потрапляти прозора, чиста й абсолютно безпечна для здоров’я. В окремих випадках якщо мала місце якась, наприклад, аварійна ситуація чи хтось поруч, сусіди наприклад,  встановлював лічильник чи робили якісь інші ремонтні роботи та зупиняли систему, то може бути, що після цього певний період часу у вас йтиме вода з таким жовтуватим відтінком. Але це є тимчасово локальне погіршення. Згодом вода все ж таки має самоочиститись і поступати в нормальній якості. Якщо ситуація триває довший період, то обов’язково рекомендуємо телефонувати до нас у диспетчерську службу за номером телефону 25-26-10 або на службу 15-80 , щоб ми могли з’ясувати причину та усунути її.

Віталій (м. Тернопіль): Свого часу активно обговорювалася співпраця КП «Тернопільводоканал» зі Світовим банком у плані реконструкції водопровідної системи. Чи якісь кроки зроблено в цьому напрямку, якщо так, то на якому етапі?

– Першочергово було укладено угоду між урядом України та Світовим банком на позику для виконання ряду інфраструктурних проектів у містах України. В частині для Тернополя – це трохи менше 37 млн. у.о. Тобто ці позичені кошти нам перепозичають на тих же умовах з невеликою комісією на конкретні проекти, зокрема, передбачається реконструкція каналізаційно-очисних споруд. Це найбільший тендер, у ході якого ми плануємо повністю модернізувати нижню площадку каналізаційно-очисних споруд і в перспективі переключити на неї увесь об’єм стоків. Крім того, плануємо збудувати станцію знезалізнення. Також у планах  проведення модернізації на наших двох водозаборах з метою заміни більшості насосних агрегатів на свердловинах, прокладання нових водопровідних ліній тощо. Також серйозним проектом є модернізація каналізаційних насосних станцій. Частину з них ми вже модернізували з залученням коштів міського бюджету, частково державного і власного. Але наша найбільша станція, яка знаходиться на вул. Шептицького, не модернізована. Відповідно плануємо там поставити нове насосне та електричне обладнання і т.п., щоб провести повну модернізацію. Окремо ще буде тендер по водопровідних та каналізаційних мережах. У принципі, ми тут багато зробити не зможемо, тому орієнтуватимемось на серйозні проблеми і, як правило, на трубопроводи найбільшого діаметру. Крім того, встановлюємо сучасне лабораторне обладнання. До речі, цей тендер був одним з найперших, які ми провели, і на сьогоднішні підписано договір і ми чекаємо, що до березня мають встановити це обладнання в наших лабораторіях. Але якщо говорити саме про кошти зі Світового банку, то ще ні копійки не проплачено.

Євген: (м. Тернопіль): На нижній «Канаді», у районі вулиці Галицької, під час опадів постійно збирається велика кількість води, після чого має місце неприємний запах? Чому?

– На жаль, для  розв`язання цієї проблеми необхідне залучення величезних фінансових ресурсів. Для того, щоб вирішити цю проблему в комплексі, потрібно здійснити комплексний ремонт вул. Галицької. Тобто замінити  дорогу, дощову мережу, каналізаційну та водопровідну мережі тощо. Наскільки я знаю, є проект, подано заявки на фінансування, але поки питання не вирішено. Ще років три-чотири тому проект коштував 70 млн. грн. Однозначно, що на теперішні ціни буде десь близько 200 млн. До речі, хочу звернути вагу на те, що в місті є серйозні проблеми з системою так званої дощової каналізації. Значна територія міста немає цієї системи.

Тамара (м. Тернопіль): Я проживаю одна. Лічильника в мене немає і за воду в місяць нараховують 120-140 грн. У нас стоїть будинковий лічильник (будинок дев’ятиповерховий). Субсидії мені нарахували в місяць тільки 23-24 грн. Чому так?

– Перша ваша проблема – це відсутність лічильника. У випадку, якщо лічильника немає, то нарахування йде за нормами споживання, які доволі немаленькі, або за показниками загальнобудинкового лічильника, якщо у вашому будинку цей лічильник стоїть. У вашому випадку ми це і маємо. Відповідно, якщо у вас йшло нарахування по нормах, то коливалося в районі 7-9 метрів кубічних  на одну людину в місяць. Якщо по загальнобудинковому лічильнику, то ми беремо різницю, яка виникає між кількістю води, яка заходить у будинок в цілому, від неї віднімаємо загальний об’єм води, яка спожита мешканцями, які мають лічильники, і ця різниця розподіляється між кількістю мешканців тих квартир, які не мають водоміра. Тому нарахування може бути більше, ніж нормативне, що у вашому випадку  і є. Однак це нарахування так чи інакше обмежується обсягом «не більше двох норм». Тобто не більше 13-18 метрів кубічних,  залежно від умов водоспоживання у вашій квартирі. Що ж стосується субсидії, то вона надається в межах так званого соціального нормативу. Останній становить 4 куб. м на одну людину. Вам субсидія надається тільки частково на той об’єм, який ви споживаєте. Тому краще встановити лічильник. Його вартість зараз орієнтовно становить до 150 грн., встановлення обійдеться близько 200 грн…

Тетяна Колеснік

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини