Вільне життя

Вони скоординують…

СЦКК — це Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін. Створили його в результаті Мінських угод. А російська сторона відразу ж знайшла іншу вигоду від входження до цієї структури. Використовує її як прикриття для своєї підривної діяльності.


У Центрі, звісно ж, проходить ротація. Одні офіцери повертаються до своїх військових частин, інші прибувають на їхнє місце. Росіяни, які приїжджають для роботи в цьому Центрі, проходять митний огляд на кордоні. І в них уже вилучили немало цікавого. Наприклад, 14 посібників з військової справи під грифом «Для службового користування». Їх ввозили путінські вояки капітан Куценко і майор Корнік. Іншим російським офіцерам для продуктивної роботи в Центрі навіщось були потрібні прапори «ДНР» та «ЛНР».

Заступника керівника російської сторони полковника Кірсанова, офіцера взаємодії підполковника Анісімова, офіцера Чергової зміни №1 майора Шангареєва, офіцера-спостерігача Олександра Андрюшкіна прапори не цікавили. Вони везли із собою дещо вагоміше — методичні матеріали та курси лекцій з використання бойових танкових підрозділів в особливих умовах, навчальні посібники для підготовки фахівців з обслуговування «Смерчів», «Ураганів», «Градів». Одне слово, матеріали, з якими російські офіцери прекрасно ознайомлені, а бойовиків з незаконних військових формувань ще треба вчити та вчити. Для того й везли, щоб учити. Мали й блокноти з шифрованими помітками.

Такі ось координатори від РФ…

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини