Вільне життя

Відзначили, ще й нагодували

У тих «республіках», що на Донбасі, живеться людям так собі. Хто навіть щиро окупантам служить, і ті навряд чи завжди ситі. А ось активному пропагандисту «ЛНР» Адику Адикову пощастило. У чому — про це він сам розповів в Інтернеті. «Вчора довелося побувати в Раді Міністрів Луганської Народної Республіки. Отримав відзнаку за вагомий вклад в інформаційне протистояння пропаганді київської хунти. Приємно», — похвалився щасливець. Але відзнакою «урядовці» не обмежилися. Вони ще й запропонували ощасливленому пропагандистові пообідати в їдальні «Совміна» й там поспілкуватися на різні теми.


Потрапивши в такий «рай», чоловік, котрий за всі роки окупації навряд чи міг тішити власний шлунок смаколиками, наївся «от пуза», може, навіть чогось спиртного «тяпнул» і від цього дуже розчулився. Своє захоплення виклав у матеріалі під заголовком «Заздріть, укри», який також розмістив в Інтернеті. Основу цього «шедевру» становить відзняте меню «совміновской» їдальні. Уславлений пропагандист із захопленням розповідає, як там усього багато і яке все дешеве. За 300 грамів «русскіх щєй», якщо перевести на наші гроші, треба заплатити 6,3 гривні, за млинці зі свіжими ягодами посеред зими — 8,82, за шматок торта «Угольок» — ще менше. Наливають у цій їдальні коньяк «Хеннесі», горілку «Крємльовскую», хоч залийся пивом «Балтика».

З великою втіхою все це описуючи, пропагандист зовсім не подумав, який ефект справить його розповідь. Адже луганчани до цього «раю» доступу не мають (та й Адика Адикова лише раз туди впустили), їм доводиться і за простішу їжу платити набагато дорожче. Тож неважко здогадатися, що вони сказали про своїх «урядовців» та їхню «обжираловку». Найсоковитішими російськими висловами передали свої почуття — не інакше. І ще одне незрозуміло: чому ми маємо заздрити? Якби таке меню і такі ціни були в звичайному кафе в Луганську, ми це оцінили б. Але в «Совмінє»? В їдальні нашого Кабміну також навряд чи кривдять тих, хто має туди доступ — і щодо меню, і щодо ціни. І у Верховній Раді, і в адміністрації Президента. Щось не туди загнув Адиков.

А для «вождів ЛНР» наука. Своїх пропагандистів треба завжди тримати напівголодними. Бо на повний шлунок та ще після чарки-другої «Крємльовской», яку зап’ють пивом, вони таке «напропагують», що нарід довго матюкатиме ненависних «урядовців».

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини