Вільне життя

Відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю Віктору Стефановичу

Нині в Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» відкрили та освятили меморіальну дошку Віктору Стефановичу. Він був бійцем добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (псевдо «Вік»).

Пам’ятний знак встановили за ініціативи та підтримки «Правого сектору». Вшанувати героя зібрались батьки та родичі, вчителі, однокласники та учні закладу. Право відкрити меморіальну дошку надали побратимам «Віка».

Віктор Стефанович навчався у цій школі №9 з 1994 по 2002 рік. Нині пам’ятний знак буде нагадувати учням, що їхня школа виховала патріота, борця за кращу долю рідного краю, героя України.

«Воїна, справжнього, світлого і чистого не вбиває ні куля, ні ніж, ні міна, він живий, живий, поки ми про нього пам’ятаємо, поки ми стараємося жити так, щоб бути достойними його пам’яті, – сказав під час відкриття побратим загиблого «Поляк». – Пам’ятайте про нього, він життя віддав, він не загинув, він віддав життя за нас усіх: за наших батьків, за наших дітей, за наших рідних та близьких, друзів, сусідів. Просто пам’ятайте…».

Наталія КОЛЕСНИК,

Леся СЕМЕНЮК,

студентки факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото авторок

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини