Вільне життя

Відразу двоє на п’єдесталі

Першого лютого в Миколаєві завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих атлетів віком до 23-х років. Двоє вихованців Тернопільської ДЮСШ із цього виду спорту, які взяли участь у змаганнях, повернулися додому з нагородами. 

У суперечці атлетів, чия вага не перевищує 75 кілограмів, не було рівних студентові Тернопільського національного економічного університету, майстру спорту Олександрові Новачку. А його молодший колега, студент Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, 18-річний Петро Матлах, уперше завоювавши на таких престижних змаганнях у цій же ваговій категорії бронзову медаль, виконав норматив майстра спорту.

Талановиті атлети тренуються під керівництвом майстра спорту міжнародного класу Віталія Ліщинського і заслуженого тренера України Андрія Телебана. Чемпіонський титул став для Олександра перепусткою на чемпіонат Європи серед атлетів цієї вікової групи, який із 22 по 27 березня відбудеться в болгарському місті Руссе.

Уже через три дні, в четвер, 4 лютого, нових героїв тернопільського спорту привітали в рідній домівці — Старому замку, де знаходиться школа борців. Щирі слова побажань Олександр і Петро почули з уст заступника міського голови Тернополя, віце-президента обласної федерації греко-римської боротьби Леоніда Бицюри, начальника управління з питань фізичної культури та спорту профільного департаменту облдержадміністрації Віталія Тріля, начальника управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Миколи Крутя, завідуючого відділом цього підрозділу Валерія Кравчука, директора обласної школи вищої спортивної майстерності Олега Любінського, наставників лауреатів всеукраїнських стартів, директора ДЮСШ, заслуженого тренера України Андрія Телебана і старшого тренера збірної області, майстра спорту міжнародного класу Віталія Ліщинського.

Усім присутнім, зокрема і юним борцям школи, не могли не запам’ятатися слова саме пана Віталія. В Тернополі нині молода і перспективна команда (участь у чемпіонаті через травми, на жаль, не взяли Андрій Антонюк і Богдан Бевх), яка ставить перед собою завдання підготувати в найближчій перспективі учасника Олімпійських ігор.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини