Вільне життя

«Гайдарівця» відвоювали

Господарським судом області задоволено позов прокуратури про визнання за місцевими територіальними громадами права власності на єдиний майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу, повідомляє прес-служба прокуратури області.


У 2014 році приватне підприємство розпочало процедуру незаконного оформлення правовстановлюючих документів на майновий комплекс дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець», розташованого в Кутянці Шумського району.

Захищаючи права дітей на оздоровлення і відпочинок, прокуратура Шумського району у 2014 році подала до суду позов з вимогою визнати право власності на дитячу оздоровницю за територіальними громадами, але суд першої та апеляційної інстанцій відмовив у задоволенні позовних вимог.

Послідовно відстоюючи інтереси дітей, прокуратура області звернулася із касаційною скаргою до суду вищої інстанції. Вищий господарський суд України скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу скерував на новий судовий розгляд.

Господарський суд області, погодившись із доводами прокуратури, ухвалив рішення передати дитячу оздоровницю в комунальну власність.

До слова, балансова вартість майнового комплексу дитячого оздоровчого закладу «Гайдарівець» становить понад 140 тис. грн.

Світлана НАКОНЕЧНА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини