Вільне життя

Головна сцена фестивалю «Файне Місто» матиме вагу 80 тонн

Організатори музичного фестивалю «Файне Місто» показали макет головної сцени. Відомо, що локація матиме вагу понад 80 тонн. Її загальна довжина сягатиме понад 52 метри. Заввишки фестивальна сцена сягатиме розмірів 6-поверхового будинку.


Потішить цього року і звук, потужність якого буде понад 120 Квт. Кількість технічних елементів, які використають під час монтажу сцени, перевищує 10 тисяч деталей.

Цьогоріч рекордною буде і кількість світла на головному майданчику «Файного Міста» — майже 150 світлових приладів.

— Проект сцени уже затверджено, і тепер залишилося тільки дочекатись літа, щоб втілити нашу ідею в життя. Для кожного фестивалю головна сцена є його обличчям, і ми не є винятком. Довгих чотири роки ми разом йшли до того, щоб подарувати файним людям таке неймовірне диво. І ось нарешті це станеться, — зазначають організатори фестивалю.

Нагадаємо, що вперше на головній сцені фестивалю «Файне Місто» виступить шведський гурт PAIN. Також можна буде почути Zdob si Zdub, Brutto, O.Torvald, Onuka, Тартак, Элизиум, Pianoбой, Rideau, Epolets, Рокаш та багато інших.

Квитки на подію можна купити по 500 гривень на сайті gastroli.ua. Музичний фестиваль відбудеться з 7 по 10 липня на території міжнародного аеропорту «Тернопіль».

Василина НІК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини