Вільне життя

Головне — не опускати рук

Не помилилися ми з вами, шановні прихильники волейболу, коли передбачали, що дівчата з тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» у виїзних матчах десятого туру чемпіонату України з рівненською «Регіною» докладуть максимум зусиль, аби вберегтися від зазіхань конкурентів на єдине вакантне місце в чільному квартеті жіночих колективів вітчизняної суперліги. Додавши до свого активу ще шість очок із шести можливих, і далі випереджають луцьку «Волинь» на чотири пункти. 

Зрештою, кожен сам коваль свого щастя. Зазнавши геть несподіваних утрат у домашніх поєдинках першого кола з тією ж «Регіною» і чернігівським «Педуніверситетом», підопічним Андрія Романовича тільки самим було під силу довести, що тривала ігрова криза — лише неочікуваний збіг непередбачених обставин. І саме вони за рівнем майстерності гідні продовжувати боротьбу за нагороди.

Якщо в дебютному в новому році протистоянні з луцькою командою ще відчувалася певна розгубленість, то два з половиною тижні тому домашній двобій з вінницьким «Медуніверситетом» дав вагомі підстави сподіватися: із затяжною серією невдач дівчатам таки вистачило характеру покінчити. Не без допомоги наставників, звичайно ж, які таки змогли нарешті визначитися з оптимальним складом стартової шістки на період відсутності травмованого лідера колективу Катерини Дудник.

Від добра, без сумніву, добра не шукають. Тому минулих п’ятниці-суботи, 5—6 лютого, практично не було сумнівів, хто в складі «Галичанки» вийде на майданчик із перших хвилин: Ангеліна Дуб’янська, Анна Єфременко, Діана Карпець, Оксана Мадзар, Анна Рева, Олена Туркула і ліберо Вероніка Дельрос. Суперниці по той бік сітки, звісно, не могли не пам’ятати успішного вояжу до Тернополя тримісячної давності. Однак води з того часу перетекло чимало, наші землячки, коли і дали підстави сподіватися їм на успіх, то хіба в першій партії дебютного поєдинку, в якій перемогли з різницею в чотири пункти — 25:21. У двох наступних, необхідних для «сухої» звитяги, сетах господарки не мали жодних шансів — 25:12, 25:15 і 3:0 — у матчі. Чи не тому, що на майданчик епізодично змогла вже виходити і Катерина Дудник. Хоча ще не грала на повну силу, сама присутність однієї з найсильніших в Україні волейболісток не могла не тривожити суперниць.

Куди серйознішою виявилася боротьба в повторній зустрічі. Рівненські волейболістки доволі впевнено завершили на свою користь перший сет — 25:19. Однак «Галичанка» не забарилася з адекватною відповіддю в другому — 25:18. А далі вже була боротьба характерів, яка в ендшпілі третьої і четвертої партій знову завершилася на користь тернополянок — 25:22 і 26:24. З волейболістками стартової шістки успіх цього разу розділили Катерина Дудник і Тетяна Карпушина.

В інших протистояннях десятого туру зафіксовано такі результати: «Хімік» (Южне) — «Орбіта» (Запоріжжя) — 3:0, 3:0, «Медуніверситет» (Вінниця) — «Волинь» — 1:3, 1:3, «Педуніверситет» — «Сєвєродончанка» (Сєверодонецьк) — 1:3, 1:3.

1

Уже найближчих п’ятниці-суботи, 12—13 лютого, переконаний, у спортивному залі Тернопільського національного економічного університету на вулиці Львівській яблуку ніде буде впасти. Адже «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» прийматиме южненський «Хімік». Початок першої зустрічі — о 18 годині, повторної — об одинадцятій суботнього ранку.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини