Вільне життя

Демобілізовані знайшли роботу

До місцевих центрів зайнятості Тернопілля з метою пошуку роботи, починаючи з березня минулого року, звернулося 635 демобілізованих учасників АТО. Усім їм надали інформаційні та консультаційні послуги щодо сприяння у працевлаштуванні. Їх ознайомили з умовами започаткування власного бізнесу, залучення до тимчасової зайнятості, з можливостями охоплення професійним навчанням чи перенавчанням.


На 17 лютого цього року уже працевлаштовано сто «атовців», з них 46 одноразово отримали допомогу по безробіттю для організації підприємництва. 48 демобілізованих воїнів пройшли профнавчання, восьмеро ще продовжують навчатися.

Крім того, фахівці центрів зайнятості області отримали у місцевих військкоматах списки загиблих учасників АТО з метою сприяння у працевлаштуванні членів їхніх сімей. Серед 69 опитаних осіб 62 не потребували роботи (пенсія за віком, перебувають у трудових відносинах, займаються особистим селянським господарством). Із семи осіб, які виявили бажання працювати, п’ятьом за допомогою служби зайнятості надано місця праці, одна особа працевлаштувалася самостійно, ще одна — має намір звернутись у пошуку роботи до служби зайнятості.

Діана РОМАНІВ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини