Вільне життя

Добровільно на Сибір — марш!

Коли на Донбасі затуманені кремлівською пропагандою «мєстниє» допомагають путінським воякам встановлювати «русскій мір», то це Москва вітає. А коли жінки бойовиків, прихопивши із собою дітей, ховаються від війни в Росії, то таке Білокам’яній зовсім не подобається. «Понаєхалі», мовляв. І що з тими біженцями робити?


Компартія Росії порадила: вислати на Далекий Схід або в Сибір. Це для комуністів уже, можна сказати, традиція. Не злічити, скільки люду вони вислали туди, де «двенадцать мєсяцєв зіма, остальноє — лєто». Цього разу депутати від КПРФ подали запит у «Мінвостокразвітія» Росії. Висунули такі аргументи. Попри всі цільові програми, населення на Далекому Сході неухильно зменшується. А тим часом у Росії набралося вже 1,6 мільйона українських громадян. У багатьох закінчився або закінчується термін тимчасового перебування. Отож, коли цим людям замість примусового видворення запропонувати переселитися на Далекий Схід або в Сибір, то вийде саме те, що треба.

Міністерство розвитку сходу з ентузіазмом сприйняло таку пропозицію. «Беручи до уваги дані моніторингу ситуації щодо прийому, розміщення і працевлаштування громадян України, які прибули на територію Далекосхідного федерального округу, здійснюваного мінвостокрозвитку Росії, а також враховуючи кількість робочих місць, які будуть створені на територіях соціально-економічного розвитку та інвестиційних проектах (до 2020 року понад 50 тисяч робочих місць), підтримуємо вашу ініціативу», — бадьоро відповіло комуністам-депутатам держдуми.

Таким чином, долю тих, хто від війни на Донбасі сховався в РФ, можна вважати вирішеною. Чекає їх «добровільне» переселення в краї далекі.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини