Вільне життя

Епідпоріг перевищено більш ніж утричі

Епідситуація із захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції на Тернопіллі залишається неблагополучною. Показник захворюваності перевищив епідпоріг на всій території Тернопільської області.


Про це у понеділок, 1 лютого, повідомив в. о. начальника головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Євген Безрукий під час відеонаради з головами районних державних адміністрації, яку провів голова облдержадміністрації Степан Барна.

За даними ДСЕС в області, від початку цього року на Тернопільщині захворіли на грип 11 875 осіб. 2 332 людей захворіли за останній тиждень. Із них 749 осіб, зокрема 327 дітей, госпіталізовано.

Епідпоріг в області перевищено в 3,1 раза. Згідно з оприлюдненою інформацією, найвищий рівень захворюваності у Чортківському, Тернопільському, Бережанському, Шумському, Гусятинському, Монастириському і Борщівському районах. Проте конкретних цифр ні на сайті облдержадміністрації, ні на сайті Держсанепідслужби в області не вказано.

За підсумками четвертого тижня (25—31 січня), на Тернопільщині було 37 лабораторно підтверджених випадки грипу. Із них у 31 випадку підтверджено грип А Н1 sw, зокрема в одного померлого з діагнозом позалікарняна двобічна пневмонія.

За словами Євгена Безрукого, припинення навчання у школах дає позитивний результат: останнім часом захворюваність серед дітей не зростала. З огляду на це, Держсанепідслужба рекомендувала органам місцевого самоврядування не відновлювати навчальний процес у закладах освіти хоча б до середини тижня.

Віра КАСІЯН

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини