Вільне життя

Ефективне керівництво — запорука успіху водогосподарської галузі краю

Використання, збереження та відтворення водних ресурсів, меліорацію земель на території області в межах своїх повноважень забезпечує Тернопільське обласне управління водних ресурсів.


Очолюване понад п’ять років Тарасом Ярославовичем Капустою управління за показниками фінансово-господарської діяльності є одним із кращих в Україні. Згідно з комплексною оцінкою Держводагентства управління неодноразово займало перші місця, стало лідером галузі серед водогосподарських організацій України. Попри складну економічну ситуацію в державі, недостатність фінансування, управління виконує всі взяті зобов’язання та доведені Держводагентством планові показники.

За час свого керівництва Тарас Ярославович доклав чимало зусиль для збереження функціонування галузі в області. Про це свідчать конкретні справи.

Протягом останніх років обласне управління водних ресурсів впроваджує заходи з оптимізації й інтенсифікації виробничих процесів, вишукує резерви, розширює обсяг робіт і спектр послуг. Враховуючи кон’юнктуру ринку, розробляє проектну документацію, виконує будівельні роботи й буріння свердловин, здійснює обстеження та аналіз грунтів, досліджує якість підземних, поверхневих і стічних вод. На сьогодні облводресурси — лідер області з проектування і будівництва новітніх систем краплинного зрошення. Такі системи забезпечують зволоження і внесення в грунти поживних речовин, мають високу ефективність, знижують експлуатаційні витрати, мінімізують шкідливий вплив на довкілля, забезпечують економію води.

Велику увагу управління приділяє в організації робіт з експлуатації, капітального та поточного ремонту меліоративної мережі, водосховищ та інших водогосподарських об’єктів, що на його балансі. Постійно проводить організаційну роботу щодо надання в користування водних об’єктів. Завдяки цьому 60 відсотків водойм області знайшли свого господаря, тобто надані в оренду, а місцеві громади отримали додаткові кошти в бюджет.

Значне місце в діяльності управління займає пропагандистська робота, спрямована на популяризацію та дбайливе ставлення до водних ресурсів. Встановлюють водоохоронні знаки, інформаційні стели, проводять екологічні акції та конкурси серед молоді. Протягом останніх років силами управління та МУВГ відновлено, впорядковано та облаштовано 192 джерела.

З початку проведення бойових дій на сході країни колектив облводресурсів постійно підтримує військових продуктами харчування, теплим одягом та всім необхідним у зоні АТО. Управління налагодило виробництво пічок-«буржуйок» для обігріву бійців у військово-польових умовах. Торік передано 24, до кінця цього місяця планується передати ще 11 «буржуйок».

Нині обласне управління водних ресурсів — сучасне високоефективне, технічно оснащене підприємство, що гідно представляє на Тернопільщині Державне агентство водних ресурсів України.

Колектив Тернопільського обласного управління водних ресурсів

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини