Вільне життя

Захистив від переслідувань

«…І я би вийшла за генерала, / Та генералів чомусь так мало, / Чомусь так мало і всі жонаті», — бідкалася колись одна співачка. Якщо вона ще не відмовилася від свого наміру, то маємо для неї добру новину: недавно генералів стало значно більше. Чи є серед них хоч один неодружений — того, щоправда, не знаємо. Та коли навіть нема, то, як каже російська приказка: «Жена — нє стєна — можно отодвінуть».


Наприкінці жовтня ЗМІ повідомили, що від початку АТО генеральські звання присвоєні 40 військовим. А останього дня минулого року вийшов новий указ Президента. Ним, зокрема, головному військовому прокурору, старшому раднику юстиції Анатолію Матіосу присвоєно звання державного радника юстиції другого класу, що адекватно генерал-лейтенанту. Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький став державним радником юстиції третього класу, а це по-армійському — генерал-майор. Таке ж звання отримав заступник генпрокурора України Роман Говда.

Що в усьому цьому незвичайного? А те, що цих людей Президент підвищив у званнях чомусь закритим указом. Столичні журналісти довідалися про нього, можна сказати, випадково. І навіщо було, як то кажуть, у папірець загортати? Якщо люди заслужили підвищення, то чому було указ не обнародувати. У мене є лише одне пояснення такої таємничості. Петро Порошенко, напевно, хотів оберегти посадовців, котрим присвоїв високі звання, від переслідувань з боку жінок, які прагнуть будь-що вийти заміж за генералів.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини