Вільне життя

Зустріч контактної групи в Мінську 17 лютого може не відбутися – Безсмертний

Зустріч контактної групи в Мінську 17 лютого під загрозою зриву. Про це заявив в ефірі телеканалу “112 Україна” представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі Роман Безсмертний.

“Наступна домовленість – зібратися Тристоронній контактній групі 17 лютого, але це ще не означає, що це станеться, тому що після останніх розмов навряд чи є завдання, які можуть бути розглянуті. Хоча відомо і про те, що в рамках зустрічі міністрів закордонних справ і представника Міністерства закордонних справ Франції, нормандської четвірки, обговорювалася, все ж, ситуація в полі мінських переговорів, де там більша половина стосувалася питань, пов’язаних з безпекою і політичним процесом”, – сказав він.

Безсмертний висловив надію, що після того, як будуть зверстані документи зустрічі глав МЗС “нормандської четвірки”, “стануть відомі хоч якісь імпульси щодо подальших дій”.

Нагадаємо, що 13 лютого в Мюнхені відбулася зустріч глав МЗС “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція, Росія). Глава МЗС Павло Клімкін перед входом у будівлю готелю, де проходила зустріч, сказав журналістам: “Хочу сказати російській стороні, що вона не виконує нічого з того, що записано в Мінську”.

Фото з вільних джерел

Джерело: Газета.ua.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини