Вільне життя

З повагою до пам’яті батька і тренера чемпіона

Минулої неділі, 21 лютого, в Кременецькому районному будинку культури вже увосьме відбувся Всеукраїнський турнір з армспорту пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря. Змагання, які мають статус відкритого чемпіонату Тернопільщини та обласного ФСТ «Колос» серед юнаків і юніорів, незмінно користуються популярністю. 

І не дивно. Адже головний їх організатор — син Анатолія Федоровича, багаторазовий чемпіон світу та Європи, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар. Виконуючи заповіти батька, став нині не тільки одним із найсильніших професіональних рукоборців планети, а й заохотив до занять улюбленим видом сотні, коли вже не тисячі своїх юних земляків, об’єднаних під егідою очолюваного ним Тернопільського обласного осередку Української федерації армспорту. Хто ж відмовиться кинути виклик вихованцям школи уславленого богатиря, кращі з яких теж уже встигли домогтися вагомих успіхів на чемпіонатах світу та Європи серед любителів.

Тож суперечці ста з чималим надлишком атлетів із Тернопільської, Львівської, Рівненської, Чернівецької і Волинської областей суджено було тривати від одинадцятої ранку до пізнього вечора. Причому, насамперед сусіди з Львівщини і Рівненщини виявилися гідними конкурентами, зібравши вагому колекцію нагород. Але зрівнятися за їх кількістю з підопічними молодшого Пушкаря і їм виявилося не під силу. Переможцями турнірів і на ліву і на праву руку стали молодші за віком Назарій Савелюк і Сергій Точинський, юніори Олександр Тутов і Олег Петренко. А Павлові Ковальчуку разом із двома юнацькими чемпіонськими титулами виявилося під силу завоювати ще й юніорські «золото» і «бронзу».

13

На верхню сходинку п’єдесталу пошани піднялися також Сергій Вознюк, Юрій Селецький, Юрій Ткачук із Віталієм Дядюком, і Дмитро Шемчук. А призерами, окрім згаданих Ковальчука, Вознюка, Точинського, Селецького, Ткачука, Дядюка і Шемчука, також стали Тарас Ткач, Назарій Вознюк, Вадим Очеретинюк, Андрій Пасемків, Максим Поліщук, Андрій Крупник, Василь Ткачук, Василь Кульчицький, Павло Янчук, Олег Недашківський, Андрій Шегера, Михайло Чичко і Едуард Іванюк.

Одне слово, вагома перемога збірної Тернопільщини над сусідами з Львівщини і Рівненщини, атлетами з інших областей, яка вселяє надію, що й на чемпіонатах України в цих вікових групах наші будуть одними з фаворитів.

Фото з архіву Андрія ПУШКАРЯ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини