Вільне життя

Канаріс сказав би «гут»

Кремлівських прислужників, що уявили себе господарями Донбасу, потягнуло на відвертість. І чому б це? Мабуть, слави захотілося. Хоч сумнівна вона, та все ж… Хай знає люд на окупованих територіях, хто ним верховодить. Та й московській верхівці не завадить довідатися, як стараються «строітєлі русского міра». Довідається, тоді належним чином оцінить. Коли доведеться з Донбасу драпати, дасть притулок, як дала Януковичу, Азарову…


Мабуть, саме такі міркування спонукали кремлівських маріонеток викласти загалу те, що раніше приховували. Глава «ДНР» Олександр Захарченко доволі детально розповів, як спалив село, «визволяючи» його. Ідеться про населений пункт Кожевню, що в Шахтарському районі на Донеччині. «Для мене особисто це село є знаковим. Це були перші наші серйозні бої і перша наступальна операція. На жаль, у ході боїв це село ми практично знищили». Заради якої високої мети? І пропаганда «республік», і московська, звісно ж, твердять, що мета дуже висока. Палають села й квартали міст, гинуть мирні мешканці тому, що їх захищають від «карателів», «київської хунти». Та оскільки в Захарченка стався напад відвертості, то він назвав іншу причину: «І все ж тим, що ми ці будинки спалили, ми врятували своє життя…» Такий ось «благородний» порив.

Інший терорист і полковник ГРУ в одній особі — Ігор Стрєлков згадує про те, як усе починалося. Відверто розпатякав, що саме Кремль визначив, коли мають початися заворушення і ввійти в Україну російські війська. При цьому для Москви було однаково, в якій області чинити розбій. Де вдасться, там і починати «побудову Новоросії». Стрєлков виконував важливу функцію ще до того, як залунали перші постріли й почали гинути люди. Саме через нього йшли з Москви гроші, призначені для агентів в Україні. Далі «Стрєлок» організовував масові заворушення, штурм міліцейського відділку в Слов’янську та інші безчинства. «Я діяв стандартним методом абверу», — похвалився він.

Науку гітлерівців кремлівський ставленик засвоїв успішно. Шеф абверу Канаріс схвально сказав би йому «гут».

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини