Вільне життя

Кому що до вподоби

Протягом трьох тижнів тривав конкурс малюнка на спортивну тематику. Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував його для дітей зі спеціалізованих навчальних закладів з метою популяризації фізичної культури і спорту. 

Перед художниками різного віку стояло завдання за допомогою  олівця або фарб розповісти про своє бачення здорового способу життя, улюблений вид спорту та спортивні уподобання. Учасники з Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку захоплюються гімнастикою і ковзанярським спортом. Свої уподобання вони відобразили в малюнках. Переможцем визнано Надію Семенець, друге місце посів Єрік Шуфляда. А діти з Теребовлянського навчально-виховного комплексу Тернопільської обласної ради полюбляють грати у волейбол, пляжний футбол і кататися на лижах. Перше місце посіла Ольга Сороцька, друге — Максим Сагаль, третє — Марія Рептак.

Переможці і призери отримають грамоти та призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фото Олександра СЕРЕДИ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини