Вільне життя

«Надія» шукає таланти

Регіональний конкурс-фестиваль «Надія-2016» відбудеться 11 березня 2016 року в Теребовлянському вищому училищі культури. До участі в ХVІІ конкурсі-фестивалі запрошуються обдаровані учні 8-9 класів загальноосвітніх шкіл: учасники художньої самодіяльності, гуртків і студій; учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, художніх студій, котрі грають на музичних інструментах, співають, танцюють, читають прозу і гумор, малюють, вишивають тощо і мріють здобути мистецьку професію.


Конкурсанти демонструватимуть свої таланти у таких жанрах: народне інструментальне мистецтво: народні інструменти й фортепіано та духові інструменти; народна хореографія; видовищно-театралізовані заходи; народне пісенне мистецтво; декоративно-прикладне мистецтво; бібліотечна справа. Брати участь можна тільки в одній номінації.

Заявки приймаються до восьмого березня. У паперовому вигляді їх можна надіслати на адресу: 48100, вул. Т. Шевченка, 1, м. Теребовля. В електронному вигляді — на адресу tvuk@ukr.net. Зразки заявок розміщені на офіційному сайті училища культури (www.tvuk.at.ua) в рубриці «Конкурс-фестиваль «Надія». Детальнішу інформацію можна отримати за номерами тел. (0-251)2-13-41, 2-15-48, 2-17-54.

М. САЛКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини