Вільне життя

Найшвидші, звісно, «Бігунці»

P1320021

Очолюваний Галиною Федорович Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» не втомлюється організовувати масові змагання юних фізкультурників. Як за місцем проживання дітей, так і в загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру. 

Ось і третьокласникам усіх тридцяти тернопільських шкіл спільно з Тернопільським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України запропонували взяти участь у надзвичайно захоплюючих стартах — «Іграх патріотів». Під час першого їх етапу діти з допомогою різноманітних естафет на швидкість, кмітливість і спритність та олімпійської вікторини визначать найсильніших у своїх школах. На початку квітня зональні турніри відбудуться у п’ятьох мікрорайонах міста. А фінальний турнір квінтету кращих у четвер, 21 квітня, заплановано провести на універсальному спортивному майданчику на бульварі Данила Галицького.

У спортивному залі Тернопільської школи-ліцею №6, куди журналістів люб’язно запросили організатори, змагання відбулися в день відкриття других зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Тож третьокласники на церемонії урочистого відкриття з гордістю стояли поруч з олімпійським знаменом, уважно вислухали напутні слова побажань двом кращим молодим спортсменам із Кременця Дмитрові Мазурчуку і Степанові Пасічнику, які удостоїлися права захищати честь нашої країни в норвезькому Ліллєхаммері. Здобути ж самим перші в житті перемоги на спортивному майданчику дітям щиро побажали Галина Федорович і директор навчального закладу Олександр Остапчук.

Далі були веселі старти, під час яких і батьки з учителями, і вболівальники-ровесники з усіх трьох класів не раз щиро аплодували юним фізкультурникам. У напруженій суперечці чемпіонський титул вибороли «Бігунці» з 3-А класу. Своєму досягненню передусім завдячують учителю фізкультури Оксані Валеріївні Шкарлет і першій учительці Тамарі Іванівні Буртник.

Не особливо розчарованими залишилися і «Кульбабки» з 3-В та «Левенята» з 3-Б класів. Адже всім дісталися призи від обласного відділення НОКу України, які вручили третьокласникам Галина Федорович і член виконкому громадської організації олімпійців Богдан Дікальчук.

Фото автора  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини