Вільне життя

Найшвидші, звісно, «Бігунці»

Очолюваний Галиною Федорович Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» не втомлюється організовувати масові змагання юних фізкультурників. Як за місцем проживання дітей, так і в загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру. 

Ось і третьокласникам усіх тридцяти тернопільських шкіл спільно з Тернопільським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України запропонували взяти участь у надзвичайно захоплюючих стартах — «Іграх патріотів». Під час першого їх етапу діти з допомогою різноманітних естафет на швидкість, кмітливість і спритність та олімпійської вікторини визначать найсильніших у своїх школах. На початку квітня зональні турніри відбудуться у п’ятьох мікрорайонах міста. А фінальний турнір квінтету кращих у четвер, 21 квітня, заплановано провести на універсальному спортивному майданчику на бульварі Данила Галицького.

У спортивному залі Тернопільської школи-ліцею №6, куди журналістів люб’язно запросили організатори, змагання відбулися в день відкриття других зимових Юнацьких Олімпійських ігор. Тож третьокласники на церемонії урочистого відкриття з гордістю стояли поруч з олімпійським знаменом, уважно вислухали напутні слова побажань двом кращим молодим спортсменам із Кременця Дмитрові Мазурчуку і Степанові Пасічнику, які удостоїлися права захищати честь нашої країни в норвезькому Ліллєхаммері. Здобути ж самим перші в житті перемоги на спортивному майданчику дітям щиро побажали Галина Федорович і директор навчального закладу Олександр Остапчук.

Далі були веселі старти, під час яких і батьки з учителями, і вболівальники-ровесники з усіх трьох класів не раз щиро аплодували юним фізкультурникам. У напруженій суперечці чемпіонський титул вибороли «Бігунці» з 3-А класу. Своєму досягненню передусім завдячують учителю фізкультури Оксані Валеріївні Шкарлет і першій учительці Тамарі Іванівні Буртник.

Не особливо розчарованими залишилися і «Кульбабки» з 3-В та «Левенята» з 3-Б класів. Адже всім дісталися призи від обласного відділення НОКу України, які вручили третьокласникам Галина Федорович і член виконкому громадської організації олімпійців Богдан Дікальчук.

Фото автора  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини