Вільне життя

Наше місце — серед вільних народів

Переконаний: Європі вигідно, щоб Україна стала членом Євросоюзу та НАТО. Адже маючи під боком непередбачуваного агресора-завойовника, вона мусить дбати про свою безпеку.


І для самої України створення армії з потужним, найсучаснішим озброєнням має стати найголовнішим пріоритетом. Навіть якщо нашій державі ще не скоро вдасться стати членом НАТО, все одно побудова армії за натівськими стандартами має відбутися невідкладно, тому що захист незалежності України понад усе. Звісно, нині Україні не обійтися без допомоги міжнародної спільноти, зокрема й у зміцненні своєї обороноздатності. Але є впевненість, що за підтримки Євросоюзу та США наша країна обов’язково досягне успіху в усіх сферах життя. Та для того їй конче треба подолати такі негативні явища, як корупція, хабарництво та казнокрадство.

Усі свідомі українці розуміють, що вступ України в Євросоюз і НАТО — це на сьогодні єдиний і правильний шлях. Ми хочемо жити серед людей цивілізованих і вільних. Після Революції Гідності європейці зовсім іншими очима почали дивитися на українців. Вони побачили в них людей волелюбних, з почуттям власної гідності, здатних жертвувати собою в ім’я свободи та незалежності своєї країни. Це вже не ті люди, що перебували під гнітом великодержавних російських шовіністів. Ті часи закінчились назавжди.

Тепер в Україні роботи — непочатий край. Та, на жаль, керівництво держави зволікає з проведенням реальних реформ, особливо в судовій системі, прокуратурі, а також в медицині та в інших сферах. Так, створили Антикорупційне бюро, вже призначили слідчих і прокурорів, але немає жодного руху вперед, усе залишається на місці. Створюється враження, що Президент і прем’єр не втручаються у справу реформування держави: перший займається зовнішньою політикою, а другий — наповненням бюджету. Але без їхнього наполегливого втручання чиновники нижчих рангів самостійно нічого робити не будуть. Їм і так добре, а реформи для них — зайвий клопіт.

Шкода також, що Президент зробив ставку на старі бюрократичні кадри, а не на молодих, здібних людей, які бачать перспективу розвитку України. Хіба не зрозуміло, що майбутнє за молоддю, а не за старими хабарниками, корупціонерами та казнокрадами. Дайте молоді дорогу, поступіться своїми засидженими місцями. Може, тоді щось зміниться на краще.

Юрій ДОМБРОВСЬКИЙ

смт Велика Березовиця Тернопільського району

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини