Вільне життя

Неоціненний досвід здобудуть і двоє кременчан

Через тиждень, у п’ятницю, 12 лютого, в норвезькому Ліллехаммері розпочнуться другі Юнацькі зимові Олімпійські ігри. В своєрідному огляді талановитої спортивної молоді планети віком від п’ятнадцяти до вісімнадцяти років візьмуть участь понад 1100 спортсменів із 71 країни. 

Як і під час будь-якого турніру, учасники, без сумніву, прагнутимуть виступити найкраще, до останніх секунд суперечки мріятимуть потрапити до числа лауреатів. Але для організаторів спортивні здобутки все ж не стануть головними. Окрім визначення кращих у п’ятнадцятьох традиційних зимових дисциплінах, заплановані також насичені навчальна і культурно-освітня програми, в яких візьмуть участь не тільки представники країн, в яких зимові види спорту давно в пошані, але й з таких екзотичних, як Південно-Африканська Республіка, Кенія, Непал, Ямайка, Кіпр чи Східний Тимор.

Серед українських юних олімпійських надій успішно впоралися з кваліфікаційним відбором і завоювали право представляти свою державу на іграх 23 спортсмени. Серед них — і двоє вихованців Кременецької СДЮШОР зі стрибків на лижах із трампліна і лижного двоборства. В змаганнях двоєборців свою майстерність продемонструє 17-річний Дмитро Мазурчук. А на рік старший за нього Степан Пасічник виступить у турнірі стрибунів із трампліна.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини