Вільне життя

Новий президент ФІФА

Лише другий раунд голосування в п’ятницю, 26 лютого, визначив ім’я нового президента ФІФА. Керівником світового футболу на найближчі три роки став уже колишній генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно. 

Вибори відбулися в швейцарському Цюриху. Представник європейського футболу в другому турі голосування переміг доволі впевнено. В той час, як за нього віддали 115 голосів, його головного конкурента, президента Азійської конфедерації футболу, шейха Салмана підтримали 88 країн-учасниць. Принц Йорданії Алі бін Аль-Хусейн набрав усього чотири голоси, а колишнього заступника генерального секретаря ФІФА Жерома Шампані взагалі ніхто не підтримав.

Мандат нового президента ФІФА дійсний до 2019 року. На цій посаді Джанні Інфантіно змінив Йозефа Блаттера, якого за корупцію, так само, як і президента УЄФА Мішеля Платіні, відсторонили від футболу спочатку на вісім років, а після розгляду апеляції — на шість.

Новоспечений президент ФІФА вже встиг поділитися планами на майбутнє: «Маємо провести реформи, які повернуть нашій організації стабільність. Для ФІФА має настати нова ера, в якій футбол буде в епіцентрі уваги».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини