Вільне життя

Ну зовсім Європа

Людоньки, та в нас уже — зовсім Європа. В нас така рівність перед законом, що й уявити важко. Геть усі рівні, і нема нікого «рівнішого». Не вірите? То ось вам переконливий доказ. У Подільському районі Києва, вулицею Верхній Вал їхала пані Терезія Яценюк, дружина нашого прем’єра. І вчинила вона невеличке порушення: керуючи машиною, водночас розмовляла по мобільному. Тут же принциповий поліцейсьий виписав їй штраф у розмірі 425 гривень, який пані прем’єрова сплатила на місці.


Згадується одна гумореска. В парку журналіст бере інтерв’ю в нібито випадкового чоловіка, який займається вранішньою пробіжкою. Говорить з ним про те, про се, в ході розмови з’ясовується, що любитель бігу має і здібності до музики. Тож журналіст йому пропонує: мовляв, тут у кущах випадково опинився рояль, то, може, ви нам щось заграли б. На тому місці, де зупинили Яценюкову дружину, рояля не виявилося, зате — ну звісно ж, цілком випадково — опинилися журналісти. Вони навіть захотіли, щоб поліцейський прокоментував свої дії, але такої домовленості, мабуть, не було, то він проігнорував це прохання.

Узагалі-то дружина повинна підтримувати чоловіка. Коли Віктора Януковича вчергове «укололи» тими «наколотими» апельсинами, про які його жінка в 2004 році молола на мітингу в Донецьку, то він пояснив, що й сам її запитував про це. Мовляв, навіщо ти взагалі до мікрофона підходила? А вона відповіла: «Я хотіла тобі допомогти». Звичайно, то була неоковирна допомога, яка, навпаки, пошкодила Віктору Федоровичу. А ось така — зовсім інша річ. У потрібний час і в потрібному місці, коли там саме проїжджатиме поліцейський патруль і будуть напоготові журналісти, сказати кілька слів по телефону — дуже навіть доречно.

Цілком можливо, що на цьому не закінчиться, що нам і далі демонструватимуть рівність громадян перед законом. Довідаємося, що син якогось дуже високого посадовця запалив цигарку там, де не можна, дочка іншого — припаркувала машину в неналежному місці. І були вони покарані відповідно до закону. А ми будемо читати про це й переконуватимемося, що вже увійшли в Європу.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини