Вільне життя

Орудують немісцеві аферисти

Жертвою аферистів став 21-річний житель Кременецького району, який навчається в одному із львівських вишів. Зловмисники виготовили дублікат сім-карти хлопця і за допомогою цього зняли з його банківської картки 1500 гривень.

За словами потерпілого, йому на мобільний телефон ввечері подзвонив невідомий, який представився співробітником банку. Незнайомець говорив про необхідність проведення деяких операцій із платіжною карткою хлопця. Проте студент сказав, що в телефонному режимі такі питання не вирішує, і перервав розмову з абонентом.

Згодом до потерпілого ще кілька разів телефонували з різних номерів, а також йому надійшло смс-повідомлення про поповнення рахунку. Того ж вечора, за словами хлопця, в нього заблокувався телефон. Щоб з’ясувати, що трапилося, наступного дня він пішов до відділення мобільного зв’язку.

Там хлопцеві пояснили, що його сім-картку заблокували невідомі. Вже згодом потерпілий дізнався, що з його платіжної картки зняли 1500 гривень.

Як з’ясували поліцейські, зло–вмисник зняв гроші через систему безкарткового розрахунку, відновивши собі сім-картку потерпілого. Правоохоронці встановили, що дублікат сім-карти потерпілого невідомий виготовив в одному із відділень зв’язку Сумщини.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження за статтею 190 ККУ — шахрайство.

Діана РОМАНІВ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини