Вільне життя

Ох, тоті перепілки…

Чулисьте такий анекдот: «Куме, рекляма — то велика сила, і без неї нікуди нинька не попреш». ─ «А то чо?» ─ «От дивіться — курка як знесеться, то кудкудакає щосили, а гуска мовчит.

І всі купують курячі яйця, а мало хто — гусячі»? Та вже й кури відходять з моди. От дивітьсі — починають наші підприємці переходити на перепілок. Спочатку малисьмо горівку, а теперка, чую, жи є майонез на перепелиних яйцях. Може, то собі взятися розводити перепілочок, аби й пляцки пекти на таких яєчках? Правда, я вже не дуже маю здоровля і нути за те взятися. Бо коло дробу тра находитися. Їсти файно нарихтуй, акуратненько, аби легонько у вола заскочило, пити чаєчку навари, від зимноти й мокроти пильнуй, перчинками від слабости підгодовуй. Е нє, то не для мене, старого, таке марудження.

Ото дивлюся, як нині по селах люди всьо вирізують і за безцінь продають, то аж жаль робиться. Ходи коло него, ходи, а тоді за кілька гривень продай. Праці шкода. Бо ще коли курка чи та ж перепілочка зерна наїдяться (хоча і його нині у комори селянські негусто сиплють орендарі) і попасуться, комашок та хробачків позбирають, то он зо свинями, коровами, кіньми треба натягатися. Добре, коли де є вигнати попасти. А коли все приватизовано? Лишається для вигулу хіба що дорога й болотяні хащі. І жий при таких умовах. А потім читаєш у провладних газетках, як життя селянам покращили. Владо, та пролупи вочиська й подивися, що насправді робиться!

Але що то казати, треба щось робити. Та перш ніж приступати до праці, раджу набратися сили від сирника (не на перепелиних яйцях), рецепт якого отримав від пані Ганни Колодій з Іванчан Збаразького району.

На тісто калатаєте півтори шклянки муки, півпачки маргарини, шклянку цукру, дві столових лижки сметани, їдне куряче яйко, столову лижку какао, чайну — порошку до печива. Ото файно замісили і викладайте у форму. Потім беріться за мак: дві шклянки помеліть, запарте у 150 грамах кип’яченого молока. Тоди п’ять яєць і шклянку цукру збийте, додайте дві столових лижки муки, 100 грамів масла кімнатної температури. Тоту фармугу змішайте з маком і викладіть на тісто. Змеліть кільо сира, додайте до него суміш збитих зо склянкою цукру восьми яйок, вимішайте, потім всипте столову лижку крохмалю, дві — манки й 100 грамів масла. Все те вимішайте зо сиром. Масу лижкою викладіть на мак. Печіть на середньому вогні до легенького зарум’яніння. Готовий сирник можете поляти розтопленою чоколядою чи іншою помадкою.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини