Вільне життя

Ох уже ті конкурси…

З ними тільки морока, вони лише час забирають. Золоті слова сказав мер Борисполя, що під Києвом, Анатолій Федорчук столичним журналістам: «Я кинув свою відпустку, прийшов на роботу, запросили їх (підприємців, які звернулися до міської ради з клопотанням. — М. Л.) і кажемо: «Які у вас умови є?» Вони говорять: «Нам треба терміново знайти земельну ділянку у вигляді 20 гектарів». І тому проводити аукціон — це треба положення, це є регуляторний акт, це, мінімум, ми б втратили три місяці. Три місяці це було би смертєподобно».


Знайшли гарний вихід зі становища. Закон дозволяє надавати землю поза конкурсом комунальникам. То й надали її місцевому виробничому управлінню комунального господарства. А вже воно віддало в суборенду тим, котрі хотіли й зверталися з клопотанням до мерії. Таке ось простеньке вирішення на перший погляд складного завдання.

Ага, ледь не забув. Я ще не сказав, хто саме захотів і в кінцевому результаті легко й просто отримав цю замлю. То кажу: товариство з обмеженою відповідальністю «Бісквітний комплекс «Рошен». Ось написав цю всім відому назву й ще раз віддаю належне передбачливості пана Федорчука. Ну гаразд, провели б конкурс, марудилися б з ним три місяці. Зібралися б десяток претендентів на землю чи навіть кілька десятків. Але скажіть: яке журі наважилося б надати перевагу не «Рошену», а іншому товариству? Та це було б для журі, як висловився мер, «смертєподобно». То навіщо такий конкурс?

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини