Вільне життя

Пам’ятають героя-випускника

У Струсівській санаторній загальноосвітній школі-інтернаті I—III ступенів на Теребовлянщині відбувся вже сьомий районний турнір з волейболу пам’яті випускника навчального закладу, воїна-афганця Володимира Денеки. Разом із школярами пам’ять героя вшанували керівники Тернопільських обласних осередку Українського козацтва імені Байди Вишневецького і Спілки ветеранів Афганістану, воїни, які повернулися із зони АТО.


Урочистості, як і годиться, розпочалися зі спільної молитви. Надзвичайно хвилюючою стала і церемонія вручення урядової нагороди учаснику АТО, працівнику школи Анатолію Цісику. Своєю творчістю всіх присутніх порадували учасники художньої самодіяльності, які займаються під керівництвом Марії Брантюк, Іванни Кокітко та Анни Бавдис. А дівчата з національно-патріотичного клубу «Тризубець» подарували гостям пам’ятні сувеніри, виготовлені учнями під керівництвом Н.В. Ваврик.

31    32
Сам же турнір шести юнацьких волейбольних команд запам’ятався насамперед азартом, з яким змагалися школярі шести колективів з Лошнева, Ілавчого, Теребовлі і Струсова. Тому й не могла не порадувати перша в історії традиційних стартів перемога господарів майданчика. Друге місце вибороли юні волейболісти з Ілавчого, третє — команда Теребовлянської ЗОШ №2. Всі учасники турніру за традицією отримали подяки від господарів, а лауреати — грамоти і медалі. На згадку ж колективові школи залишаться вручені козаками ікона Богородиці, поетичні книги про Майдан і АТО, а також виданий Українською спілкою ветеранів Афганістану підручник бійця територіальної оборони і подарований керівниками обласної спілки воїнів-афганців Сергієм Лісовим і Василем Когутом спортивний інвентар.

34    35
Одночасно з волейбольними баталіями українські козаки провели також навчальні стрільби з пневматичної гвинтівки, продемонстрували школярам як одягати бронежилет, каску, маскувальні халати тощо. А після завершення змагань усі дружно посмакували козацькими ставами, приготовленими на відкритому вогні.

Оксана БУРЕГА,
заступник директора з навчально-виховної роботи.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини