Вільне життя

Перше заняття розпочалось молитвою

Перше заняття у студії літератури і журналістики міської організації Міжнародної академії літератури і журналістики, що діє при тернопільській школі №9, розпочалося, за добрим християнським звичаєм, із «Отченашу». Хлопчики й дівчатка просили в Бога благословення на плідну творчість.


Маріо Сколіо, Світлана Кравчук та Софія Головецька принесли свої вірші. А наймолодший серед маліжан — четвертокласник Ігор Романюк — прочитав замітку «Автографи вандалів» на дуже актуальну тему. Керівник об’єднання Ірина Човніцька та студійці, обговорюючи твір, відзначили вдалий заголовок, образні вислови.

— А головне, — підкреслила Ірина Євгеніївна, — Ігор написав душевно, з пережиттям. А що від серця йде, те до серця прийде — значить, читачі теж будуть перейматися тим, що хвилює автора.

Своїм досвідом журналістської праці поділилася кореспондентка обласної газети «Вільне життя плюс», авторка книжки «Снилося жито хлопчині» Ярослава Штокало-Пархомчук. Вона, зокрема, наголосила, що творцям слова має бути властиве триєдине вміння: слухати, думати й писати.

Додам, що передувало цьому вищезгаданому заходу організаційне заняття Тернопільського відділення МАЛІЖу з участю директора школи Григорія Рибака. Присутні вирішили започаткувати випуск шкільної газети як додаток до маліжанського «Сузір’я», затвердили план роботи.

Жанна РОМАНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини