Вільне життя

Понад двадцять дисциплін за два місяці

Майбутніх тернопільських патрульних поліцейських, які проходять навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ, відвідав тимчасово виконуючий обов’язки начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.


Він ознайомився з процесом підготовки патрульних за новими західними стандартами та поспілкувався з майбутніми охоронцями правопорядку в Тернополі. У Львові навчаються 211 тернопільських слухачів. Справа ця нелегка, адже за два місяці майбутні патрульні повинні освоїти 26 дисциплін. Навчаються вони з понеділка по суботу включно від 8.30 до 18.20. На заняттях викладачі використовують різні навчальні методики — практичні вправи, групові заняття.

Як зазначає завідувач курсу спеціалізації підвищення кваліфікації Львівського університету внутрішніх справ Петро Вишинський, особлива увага приділяється вивченню тактики спеціальної та вогневої підготовки. Слухачі щодня освоюють прийоми самозахисту, аби вміти дати відсіч нападникам, та навчаються влучної стрільби. З допомогою викладачів, американських і канадських інструкторів вони відпрацьовують ситуації з тактики затримання злочинців та спеціальних дій при зупинці транспортних засобів.

Серед курсантів понад п’ятдесят представниць прекрасної статі. Усі вони виконують складні завдання на рівні з чоловіками. Командир першої групи Ірина Андрусишин розповідає, що дівчата успішно проходять доволі нелегку підготовку, а чоловіки завжди готові допомогти своїм напарницям.

Олег Тимошенко провів у зоні АТО не один місяць. А повернувшись, вирішив подати документи на службу в поліцію. Рівнем підготовки майбутніх патрульних задоволений. Однак вважає, аби стати хорошим поліцейським, кожен з курсантів повинен завжди працювати над собою, а після освоєння теоретичного навчання здобувати досвід уже в період роботи.

Олександр Богомол сподівається, що в майбутньому поліцейські Тернопільщини тісно співпрацюватимуть із патрульною поліцією.

— Ви вселяєте надію на те, що люди кардинально змінять своє ставлення до поліції в цілому. Більшість із вас мешканці Тернополя, тому вашу роботу оцінюватимуть насамперед місцеві жителі. Це ваші рідні, друзі, сусіди. Сподіваюся на гідне служіння закону та людям у нашому краї, — зазначив Олександр Богомол.

У березні, після завершення навчання та успішної здачі іспитів, нові патрульні поліцейські вийдуть на вулиці Тернополя.

Н. БОЙКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини