Вільне життя

Росія тимчасово заборонила рух українських вантажівок своєю територією

Рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні, територією Росії призупинено, повідомив мінтранс РФ. Росіяни вдалися до таких заходів у відповідь на блокування російських вантажівок українцями.

Рух зареєстрованих в Україні вантажних автотранспортних засобів територією Російської Федерації призупинено, повідомило в неділю, 14 лютого, міністерство транспорту РФ на своєму сайті.

“Дія вказаних заходів зберігатиметься до врегулювання українською стороною ситуації з неправомірним блокуванням російських вантажних автотранспортних засобів на території України”, – йдеться у повідомленні на сайті відомства.

За інформацією російського міністерства, у різних областях України залишаються заблокованими понад 100 вантажних автомобілів, а ще понад 500 вантажних автомобілів не можуть в’їхати на територію України з боку держав Європейського Союзу, повертаючись в РФ. “Вказані дії є грубим порушенням угоди між урядом РФ та урядом України про міжнародне автомобільне сполучення”, – наголошується у повідомленні.

“У якості дій у відповідь Росія призупинила рух вантажних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, своєю територією”, – заявили у відомстві. У повідомленні також зазначається, що 11 і 12 лютого безперешкодний в’їзд і виізд на територію Росії було надано 1038 українських вантажних автотранспортних засобів.

Нагадаємо, блокада російських вантажівок розпочалася у четвер, 11 лютого, у Закарпатській області, неподалік села Нижні Ворота. Активісти назвали цю акцію безстроковою і оголосили про створення блокпостів на в’їздах у Закарпатську область для протидії та недопущенню в Україну торговельного транспорту з Росії.

Як повідомлялося, до акції з блокування російських вантажівок приєдналися ще Рівненщина та Чернівецька область. Мета акції – змусити владу офіційно заблокувати транзит російських вантажів територією України.

Фото з вільних джерел

Джерело: dw.com.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини