Вільне життя

РРО, що не забезпечує подання звітів у електронній формі, має бути виведений з експлуатації

Якщо зареєстрований в органах ДФС до 01.01.2015 року РРО не був доопрацьований і не забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, такий РРО не може використовуватись суб’єктом господарювання з 01.01.2016 року та підлягає виведенню з експлуатації.

Нагадуємо, що до 1 січня 2016 року дозволялось використання РРО, введених в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створювали контрольну стрічку в друкованому вигляді та подавали до ДФСУ тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, яка міститься в їх фіскальній пам’яті, але при цьому не подавали електронних копій розрахункових документів.

Користувачі таких РРО мали перехідний період тривалістю один рік для доопрацювання або заміни наявної касової техніки на таку, яка забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Враховуючи наведене, Тернопільська ОДПІ просить усіх користувачів таких касових апаратів привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства.

Також нагадуємо, що з 1 січня 2016 року розпочалась кампанія декларування доходів громадянами за 2015 рік. Консультації, тренінги, надання практичної допомоги – у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1, телефон: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини