Вільне життя

Рік без легенди

Соціальні мережі заполонили сумні пости на знак пам’яті українському музиканту Кузьмі Скрябіну (Андрію Кузьменку). Співак трагічно загинув у ДТП 2 лютого 2015 року.

Майже в кожному місті на площах влаштовували вечори пам’яті музиканта з покладанням свічок, українські виконавці переспівували його пісні, влаштовували концерти, в соцмережах користувачі «постили» свої улюблені композиції Скрябіна тощо.

Ми підготували підбірку популярних відео з YouTube, які було опубліковано напередодні річниці смерті Кузьми «Скрябіна».

Гурт «Дзідзьо» часто називали Скрябіна своєю «першою вчителькою», адже гурт був створений за підтримки Андрія Кузьменка. Тому не дивно, що вшанувати пам’ять співака вони вирішили його улюбленою піснею.

Гурт «Антитіла» в пам’ять про Кузьму відзняли кліп та переспівали одну з його найпопулярніших пісень «Люди як кораблі».

Канал YouTube «Міністерство перемоги» створили відео з найяскравішими моментами творчого життя «справжнього добряка та патріота України!». Вони залишили підпис під відео: «Кузьма був людиною, яка ніколи не давала сумувати, “человек-движняк”, тому пам’ятайте»

Канал «Первый Городской. Кривой Рог» створили спецрепортаж «Рік без Кузьми Скрябіна».

Ще одним доказом, що Кузьма став легендою є наступне відео. Виконання хітів Скрябіна Оркестром Національного драматичного театру ім. Марії Заньковецької.

Наша країна справді втратила одного з найкращих своїх синів, але ми можемо продовжити його творче життя своєю любов’ю і пам’яттю про нього. Вічна пам’ять, Кузьма! Сумуємо. Не забудемо.

Тетяна ДАХНОВСЬКА,

студентка факультету філології та журналістки ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото Влада КРАВЧУКА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини