Вільне життя

Сатиричні новини

У Тернополі на хабарі зловили депутата міської ради. Фракція, в якій він перебуває, заявила, що корупціонерів не буде покривати.

В разі підтвердження злочину вона вимагатиме від депутата скласти повноваження. «Ми не можемо зазирнути в душу кожному», — йдеться у заяві партії.

Медики б’ють на сполох — у Тернополі та по всій Україні роками не вдається зупинити епідемію невиліковної хвороби під умовною назвою «сліпота передвиборча». До потрапляння на «хлібні місця» кандидати мають вигляд здорових. Прогресує хвороба після перемоги на виборах і в кожного проявляється по-різному.

***

Член колегії МВС Антон Геращенко звернувся в Службу безпеки і Національну поліцію з вимогою оголосити в розшук і затримати пособника лідера луганських бойовиків Сергія Корсунського. Також депутат цікавиться, через який пропускний пункт, Корсунський потрапив на територію, підконтрольну Україні, і як він отримав перепустку на в’їзд у зону АТО.

Ще один різновид сліпоти виявили в деяких «служивих». У той час, як у ЗМІ пишуть і публікують фото розшукуваних осіб (особливо друзів «Сім’ї»), деякі з останніх вільно роз’їжджають Україною та розгулюють вулицями столиці й коридорами адміністрації Президента. Ніхто їх не бачить і не ловить. Ситуацією цього разу вирішив скористатися і лідер бойовиків, але «хвороба» деяких українських силовиків специфічна, тож його помітили.

***

США хотіли би, щоб ініційовані міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом реформи мали продовження для кращого майбутнього України. Про це заявив у середу під час щоденного брифінгу в американській столиці речник Державного департаменту США Джон Кірбі. Як відомо, цього тижня Абромавичус заявив про рішення піти у відставку.

В нинішній українській політиці з’явився посібник із неформального діловодства. В одному з його розділів «фахівці» радять — під час появи небезпечного для системи фахівця започатковані ним справи краще продовжувати без нього.

***

Французькі журналісти, які працюють в Україні, опублікували відкритий лист, у якому висловили своє обурення з приводу трансляції телеканалом Canal+ пропагандистського фільму про події в нашій державі. За словами журналістів, вони «відчули дискомфорт» від плутанини фактів у фільмі, неперевіреної інформації та маніпуляцій.

За результатами соціологічних досліджень, від такої плутанини фактів і маніпуляцій деякі українські ЗМІ відчувають блаженний комфорт і фінансове «пакращення».

***

Податкові органи Російської Федерації пред’явили нові вимоги до Липецької фабрики «Рошен», що належить президенту України Петру Порошенку. Про це йдеться в матеріалах Липецького арбітражного суду.

Російські податківці погрожують: якщо фабрика відмовиться платити, штраф пропишуть у додатку до Мінської угоди.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини