Вільне життя

Сатиричні новини

Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку за січень нарахували 25 715 гривень зарплати. Торік у цей час він отримав 8 526 гривень.

При цьому у 2015-му зарплату українському прем’єру виплачували тільки в розмірі посадового окладу (без премій, надбавок та інших додаткових виплат).

За неофіційною інформацією, причина в такому різкому збільшенні зарплати прем’єра — у його небажанні жити по-новому. Арсеній Яценюк вирішив усіляко противитися ініціативам Петра Порошенка. В той час, поки українці живуть по-новому, очільник Кабміну вирішив продовжити жити по-старому.

***

25 колишнім беркутівцям, яких підозрюють у розстрілі активістів євромайдану 20 лютого на вулиці Інститутській у Києві, інкримінують скоєння терористичного акту. Їх звинувачують у 48 убивствах та спричиненні 85 вогнепальних поранень. Про це повідомив начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Оскільки про решту вбивств, звірств і розправ над майданівцями у Генпрокуратурі не згадують, то активісти вирішили ініціювати для працівників відомства іспит із математики та новітньої історії України.

***

Заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе вважає, що викриті в корупції співробітники органів внутрішніх справ мають постати перед судом. За її словами, важливіше позбуватися тих, які не вірять у реформи і хочуть перечекати. Ось вони гальмують реформу значно більше.

Оновився термінологічний словник української політики. До нього увійшли «Куля-в-лоб» та «Петро Рошенкович». А поняття «папєрєднікі» отримало ще одне синонімічне значення — «гальмо реформ».

***

Спікер адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко заявив, що в Кримінальному кодексі України не залишилося жодної статті, не порушеної проросійськими бойовиками на Донбасі. За його словами, з’явилися злочини, які в КК не класифіковані. Наприклад, насильницька відправка в збройні формування та інші.

Для українського парламенту хочуть оголосити конкурс на тексти нових статей Кримінального кодексу України, написані спеціально для бойовиків Донбасу. Найменш активним депутатам пропонують «круїз» окупованою територією, аби підштовхнути до плідної законотворчої роботи.

***

У Дніпропетровській області підсудний втік із зали суду, коли почув свій вирок. Після оголошення обвинувального вироку (10 років позбавлення волі) чоловік вибіг із зали судових засідань, сів до автомобіля і зник.

Вчені зафіксували різницю між злочинцями звичайними та політичними. Перші втікають із зали суду після оголошення вироку, а другі ще до того, як оголосять підозру. Це означає, що політичні злочинці більш полохливі та недоторканні, ніж звичайні

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини