Вільне життя

Сатиричні новини

Лідер фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Юрій Луценко пропонує уряду добровільно піти у відставку. «Підтримую Президента — як і у випадку з Шокіним, втрата суспільної та парламентської довіри має привести уряд до добровільної відставки», — заявив нардеп.

Прихильники відставки Яценюка збираються звернутися до керівництва БПП із проханням включити Олега Барну у склад фракції та забезпечити йому тренування з виносу прем’єрського тіла. Це, на думку прихильників, додасть принаймні одну причину для добровільної відставки.

***

Фракція «Батьківщини» виходить із коаліції. Про це заявила журналістам у середу в кулуарах Верховної Ради голова фракції Юлія Тимошенко.

На знак виходу з коаліції Тимошенко розплела косу. Тим часом прихильники готують новий текст пісні на відому мелодію «Ой у вишневому саду там соловейко щебетав». Планують почати зі слів «Чому розплетена коса?»

***

Нерезультативне голосування у Верховній Раді за відставку уряду Арсенія Яценюка наближає дострокові парламентські вибори. Про це заявила нардеп від БПП Ірина Геращенко. І додала, що після того, що відбулося в Раді, «ми семимильними кроками йдемо до дочасних виборів».

Політологи розробили класифікацію політичних кроків. Так, є кроки 16-сантиметрові (за довжиною каблука) в напрямку до добробуту країни, є кроки 9-відсоткові (за рівнем інфляції) — до підвищення зарплат і пенсій, а є кроки семимильні — до корупції, кризи і перевиборів.

***

Колишній прем’єр Микола Азаров заявив, що в Австрії теж є націоналісти, і вони влаштували цькування його сім’ї. «…Я прилетів на два дні до Австрії, і мені стало ясно: те, що робиться там — продовження плану з організації перевороту і дискредитації тих, хто міг реально бути перешкодою цьому процесу. Тому переїзд до Москви був пов’язаний не із санкціями, а з міркуваннями безпеки», — сказав Азаров.

Для Азарова та всіх «переслідуваних» розроблять спеціальну карту, «карту націоналістів». На ній нанесуть позначення, в якій країні можна на них натрапити і в яких вони заборонені. Наразі до списку останніх потрапила Росія, там дозволені тільки шовіністи.

***

Близько 50 тисяч євро голландських платників податків стали грантом приватній компанії, яка планує випустити туалетний папір із закликами голосувати проти на референдумі щодо Угоди про асоціацію з Україною.

Екстрасенси всього світу заявили, що спроби зірвати позитивне голосування за Угоду проваляться в одне символічне місце. Пояснюють це тим, що «символ», яким мали вплинути на хід голосування, був вибраний невдало.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини