Вільне життя

Сирників дух

Чулисьте такий реп’яшок? Біжит пес до границі України й Московії. Там його перепиняют хлопці й питаються: «Чо ти, песику, втікаєш?»

«Хе, в Україні жити паскудно, от я до Росії-матушки біжу». Через тиждень, виваливши язика і вирячивши очі, мчить пес назад. «Ну і чого ж ти вертаєшсі? В нас же тут паскудно жити!» — питают прикордонники пса. А він їм одвічає: «В Україні хоч гавкати можна…»

Як би нас не ділили політики, а ми купки тримаємося. Правда, шкода, коли починаємо горнутися, як біда притисне. Але й то добре. От відрізали наших моряків від суші путінські служки, як Крим викрадали, а по всій Україні почали хлопцям збирати листи, їсти й пити і всьо, що можна, аби дух тримати. Чогось не думаю, же би Путін із Януковичом так своїх підтримували. Хіба тілько гроші кинуть, як псам, і всьо. А ми своїх вояків, як треба, то вміємо підбадьорити.

Маю файного рецепта сирника від пані Лариси Чорної з Шилів Лановецького району. Можете спекти і передати.

Берете 250 грамів маргарини, 200 грамів масла і дві шклянки муки. Всьо перетираєте, тоді додаєте дві столові лижки какао, збитих із півшклянкою цукру два жовтки, чайну лижку поташу, погашеного оцтом. То така обгортка для сирної маси. А масу калатаємо так: вимішуємо кільо сиру, штири яйци, 2 чайні лижки крохмалю і 50 грамів масла. Ділимо обгортку на дві частини. Їдну викладаємо на змащену бляшку, на неї виставляємо сирну масу, тоді зверху кладемо розкачану другу частину тіста, зіщеплюємо краї і ставимо в духовку. Готовність перевіряємо сірничком.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини