Вільне життя

Служба зайнятості допомагатиме бельгійським інвесторам у підготовці працівників

Під час робочої зустрічі в Тернопільській облдержадміністрації з представниками бельгійської компанії «Хіма Ен.Ві» було обговорено можливості впровадження на території Тернопілля нового інвестиційного проекту. Бельгійці обирають наш регіон для будівництва заводу з виробництва м’яких меблів, який розрахований на 250 робочих місць.

Представник компанії «Хіма Ен.Ві» Френсіс Фонтейн розповів про специфіку роботи підприємства та необхідний рівень кваліфікації працівників.

У зустрічі взяли участь директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук, директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва ОДА Галина Воляник та консультант львівської компанії «Едвайс груп» Олег Кириєвський.

Зокрема, директор ОЦЗ Петро Химейчук зазначив, що служба зайнятості готова посприяти бельгійцям у підборі на підприємство кваліфікованих кадрів, можлива й перекваліфікація працівників.

– В області діє два профтехучилища, куди ми спрямовуємо безробітних для здобуття професії шевця другої категорії, – продовжив він. – Маємо змогу готувати потрібних компанії фахівців й безпосередньо на виробництві, а витрати на таке професійне навчання покриватимуться із Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Відділ організації надання послуг роботодавцям

Тернопільського обласного центру зайнятості

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини