Вільне життя

Служили, та не заслужили

Остерігаються люди інфекції, остерігаються. Як тут бути байдужим, коли то пташиний грип, то свинячий, то ще якась біда. Не те, що громадяни — цілі держави вживають заходів, аби щось таке на їхню територію не перекинулося.


Росія, зрозуміло, також остерігається зарази. Але тієї, яку сама ж розвела, виплекала й дотепер підгодовує. Ось у Ростовській області посилили контроль за кордоном. Навіщо? Бо на окупованій українській території посилюються процеси, котрі Росію неабияк турбують. Там людям уже настільки обридла війна, що навіть жорстокість сепаратистів не рятує ситуації. Бойовикам і російським військовим частинам не вистачає живої сили. Оголосили чергову мобілізацію і… виконали план рівно на один відсоток. А бойовики тим часом самовільно покидають свої підрозділи й розбігаються, хто куди може. А куди їм податися? Звісно ж, туди, де українська влада, їх не тягне.

Знають, що доведеться відповідати за злочини. Єдина для них дорога — в Росію. А Росії таке «добро» навіщо? Доки чинили розбій на Донбасі, Кремлю були потрібні. А як надумали втекти й заховатися на території РФ — то дзуськи їм. Посилила Росія контроль за кордоном, аби зараза, яку сама ж розвела, до неї не проникла. Вірою та правдаю служили бойовики Кремлю, але притулку в РФ не заслужили.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини