Вільне життя

Сорок років на сцені

Цей рік — двічі ювілейний для солістки обласної філармонії, народної артистки України Любові Ізотової. Попереду у неї поважна життєва віха, і виповнилося 40 років творчої діяльності співачки. Власне, останньому і присвячувався її бенефіс.


За чотири десятиліття виступів на сцені колоратурне сопрано Любові Ізотової звучало чи не у всіх куточках України, а також в Білорусі, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Росії, Німеччині, Франції, Бельгії, князівстві Люксембург. Та найдорожчою для співачки є рідна сцена, де вона багато і плідно працює. Зокрема, створила понад 30 авторських сольних програм. Серед них і присвячені українським поетам Т. Шевченку, І. Франку, Лесі Українці, Ліні Костенко. У творчій співпраці із заслуженою артисткою України Вірою Самчук та артистом Андрієм Олениним, які є гарними читцями, такі програми пере–творюються у своєрідні вистави, де пісня і слово доповнюють одне одного. А в 2011 році за програму до 140-річчя від дня народження славетної Соломії Крушельницької «Пісню світові дала — серце вам лишила» Любов Ізотова була удостоєна обласної премії в галузі культури.

Свій ювілейний концерт співачка почала із класики — виконанням «Ave Maria» Ф. Шуберта. Потім звучали арії з опер «Дон Жуан» А. Моцарта, «Мадам Батерфляй» Дж. Пучіні, «Сільва» І. Кальмана. Другий відділ концерту був відданий пісні. Із сердечною теплотою виспівувала Любов Ізотова, зокрема, твори Я. Степового, Г. Майбороди, І. Поклада. А як щиро та органічно звучала у її виконанні кількома мовами відома колядка «Свята ніч».

З ювілеєм бенефіціантку вітали директор філармонії Ярослав Лемішка, викладачі та студенти Тернопільського обласного державного музичного училища ім. С. Крушельницької, де Любов Ізотова викладає, працівники музею

С. Крушельницької в Білій, артисти «Надзбручанки», партнери, котрі творять зі співачкою музичні програми, — Віра Самчук та Андрій Оленин. І, звичайно ж, глядачі — квітами та оплесками.

Дарія ЧУБАТА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини