Вільне життя

Спілкувалися з поетесою

Нещодавно у Тернопільській бібліотеці №5 для дорослих провели годину духовності «Поезія — це свято, як любов». У рамках цього дійства у книгозбірні відбулася зустріч із Марією Черешнюк-Олінською.

DSC03786Це скромна жінка, і тому ім’я цієї поетеси, можливо, маловідоме широкому загалу, але вона має велике серце та глибоку душу, і їй було чим поділитися з гостями. Пані Марія презентувала свою збірку поезій «На стежинах мого життя», яку присвятила усім рідним та друзям. Ця книжечка є її першим друкованим виданням. Вірші в ній присвячені темам заробітчанства, сьогоднішнім подіям в Україні, але особливе місце в збірці займає саме духовна тематика, на яку авторку надихають паломницькі поїздки святими місцями. Як вважає пані Марія, саме ця тема найбільше їй близька.

«Одна з найважливіших стежинок — це шлях до Бога… Я зрозуміла, що Бог дає нам свою підтримку і прихильність, бо хоче, щоб це був найкращий час у нашому житті. І навіть якщо справи йдуть не так добре, як хотілось би, — не засмучуймося! Нехай наші думки залишаються добрими і позитивними», — зазначила поетеса.

Читачі і гості бібліотеки із захопленням слухали поезії та історії з життя пані Марії, які надихали її віршувати. Також вона зачитала кілька нових віршів зі збірки «Очима моєї душі», яка незабаром побачить світ.

DSC03789

Спілкування припало всім до душі, а окрилена поезією відвідувачка заходу Марія Залужець також зважилася продекламувати перед присутніми власні вірші із записника.

А. ЗИМНЕНКО

Фото з вільних джерел та архіву бібліотекарів

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини