Вільне життя

Стартувала реєстрація для участі в ЗНО

Першого лютого 2016 року розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Триватиме вона до четвертого березня 2016 року.


У 2016 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів. Основна сесія ЗНО відбуватиметься з 5 травня до 17 червня, додаткова — з 14 червня до 4 липня.

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ) 2016 року, створюючи реєстраційну картку, мають вказати назви навчальних предметів (українська мова, математика або історія України), із яких їм будуть зараховані результати ЗНО як оцінки за державну підсумкову атестацію (ДПА). Випускник може пройти ЗНО з математики, з історії України, проте оцінка за ДПА буде зарахована лише з одного предмета.

За допомогою спеціальної програми, розміщеної на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до пункту реєстрації. Для випускників ЗНЗ 2016 року пункти реєстрації створені за місцем їхнього навчання.

Після оформлення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Реєстраційні документи випускники ЗНЗ 2016 року подають до закладу, в якому навчаються. Випускники минулих років та учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, ВНЗ надсилають пакет реєстраційних документів на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі. Реєстраційні документи бажано надсилати рекомендованим листом.

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані випускникам ЗНЗ 2016 року за адресою закладу, де вони навчаються. Випускникам минулих років та учням (слухачам, студентам) професійно-технічних, ВНЗ — за адресою, вказаною під час реєстрації.

Повідомлення про результати реєстрації осіб, які не вказали адресу в Україні, за якою їм може бути надіслана офіційна кореспонденція, надсилається на електронну адресу, зазначену під час реєстрації.

Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 18 березня.

Детальна інформація про умови зарахування та перелік загальноосвітніх навчальних закладів розміщена на сайті Міністерства освіти і науки України.

Інформація про порядок реєстрації та графік проведення ЗНО розміщена на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Телефон «гарячої лінії» в Тернопільському ОКІППО — 43-57-85.

За інформацією Департаменту освіти і науки ОДА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини