Вільне життя

Студентський фестиваль розпочався

Стартував цьогорічний фестиваль студентського спорту, який є складовою частиною наймасовіших у краї змагань фізкультурників — сільських спортивних ігор Тернопільщини. Збірні вищих навчальних закладів I—II рівнів акредитації в Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі визначили лауреатів у турнірах із настільного тенісу і гирьового спорту. 

У спортивному залі вишу, де з’ясовували стосунки майстри малої ракетки, підсумки суперечки для багатьох виявилися несподіваними. Багаторазові переможці із Заліщицького аграрного коледжу імені Є. Храпливого змушені були поступитися чемпіонським трофеєм збірній Бережанського агротехнічного коледжу. Однак не для головного судді турніру Василя Руцького. Окрім того, що на Бережанщині плідно діє школа з підготовки юних тенісистів, ще й на навчання до місцевого коледжу приїхали талановиті молоді майстри. Тож перемога Миколи Дубровського, Ігоря Кругляка і Ганни Кулеби над Альбертом Войдевичем, Андрієм Мартинюком і Соломією Габ’ян цілком заслужена. А третє місце для Борщівського агротехнічного коледжу вибороли Андрій Слотвінський, Іван Бойко і Мар’яна Цеснік.

Натомість головного рефері турніру гирьовиків, заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Зіновія Кульчицького не могла не потішити та обставина, що в навчальних закладах, де готують майбутніх спеціалістів агропромислового комплексу, і далі не забувають про те, аби студенти росли фізично здоровими. Піднімання гир — один з дієвих рецептів для досягнення цієї мети. Перемога в змаганнях силачів, до речі, теж заслужено дісталася атлетам Бучацького коледжу Подільського ДАТУ. Другу суму балів набрали господарі помосту, третю — знову студенти із Борщева.

Тернопільське обласне ФСТ «Колос» щиро дякує за допомогу в проведенні змагань педагогічному колективу Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу на чолі з Василем Мулярчуком. Саме останній разом із головою обласного сільського товариства Георгієм Гунтіком і нагородили лауреатів. Студентські змагання продовжаться 7 травня, коли будуть визначені кращі в легкоатлетичному кросі. А завершиться фестиваль 12 травня фінальними стартами, в яких за нагороди сперечатимуться волейболісти, футболісти і легкоатлети.

Фото Ярослава МАРТИНЮКА  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини