Вільне життя

Сьогодні запрацював оновлений автовокзал Тернополя

Перед спорудою автовокзалу, яку більш ніж 2,5 роки реконструювали, нарешті перерізали атласну стрічку. Від сьогодні оновлений зал очікування у одній з найбільших транспортних артерій міста чекає пасажирів. Розповідає beztaby.te.ua

Модерний та просторий автовокзал Тернополя наразі працює упівсили: ремонт не провели ще у кімнатах інвалідів, матері і дитини, зонах відпочинку водіїв. Втім, пасажири вже можуть скористатися послугами продажу квитків, камерою схову, мед кабінетом, отримати інформацію про відправлення автобусів та вартість квитків із електронного табло. Зал очікування оновленого автовокзалу теплий, працює вентиляція, невдовзі, обіцяють, підключать wi-fi. Другий поверх частково службовий, частково зданий під офіси.

Середній пасажиропотік тернопільського автовокзалу становить 4,5 тис. пасажирів. Як зазначив під час відкриття голова ОДА Степан Барна, усі ці люди можуть від сьогодні з комфортом дочекатися свого автобусу. Втім, попереду ще реконструкція зони висадки пасажирів, зони відстою автобусів, зона торгівлі.

Ми ще не розібрали паркан із одного боку автовокзалу, адже від завтра ремонт продовжується, – коментує генеральний директор ТОВ «Тернопільавтотранс» Бутрин Лілія. – За літо, думаю, ми закінчимо все.

Кошти у реконструкцію вкладало ТОВ «Тернопільавтотранс» та зацікавлені інвестори. загальну вартість реконструкції ще підраховують, адже не з усіма підрядниками ще розрахувались.

Юлія ШВЕЦЬ

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини