Вільне життя

Тасує, як шулер карти

У цивілізованому світі мерів обирають. А головний «деенерівець» Олександр Захарченко їх призначає. При цьому час від часу перетасовує, як затятий шулер — карти в колоді. Видасться, що котрийсь мер недостатньо йому відданий, то застосовує до нього принцип: «Покерував — дай покерувати іншому». І ставить на його місце відданішого.


Ну які, здавалося б, могли бути претензії до «міського голови» Горлівки Романа Храменкова на прізвисько «Хромой». З якого роду чоловік! Рідний племінник Людмили Янукович. Тобто родич колись головного в Україні будівничого «русского міра», того, хто залив Майдан кров’ю і кому надав у Росії притулок сам Путін. Ще одна важлива віха в біографії Храменкова — він був «мером» Єнакієва, міста, звідки Янукович родом, де здирав хутрові шапки із запізнілих перехожих і звідки повезли його на зону. І ось такого «голову» Захарченко сколупнув.

Правда, новим «мером» призначив також «гідного» чоловіка. А саме — Станіслава Кіма, який в Україні оголошений у розшук за підозрою відразу в кількох злочинах: спробі насильницької зміни конституційного ладу, посяганні на територіальну цілісніть держави, створенні терористичної групи, незаконного поводження зі зброєю. Як видно, до розстановки кадрів Захарченко ставиться серйозно.

А нарід не завжди розуміє його дії. За два десятиліття, протягом яких тепер окуповані території були під юрисдикцією України, люд геть «зіпсувався». І за інерцією ще й тепер вважає, що саме він має визначати, кому бути головою міста. Ось є в Захарченка такий «кадр» — Павло Губарєв. Не простий собі чоловік, а підприємець, лідер «Народного ополчєнія Донбасса». Якось поскаржився він, що має аж три вищі освіти, а гідної посади в «ДНР» не отримав. То Зарченко виправив свою помилку й призначив Губарєва «міським головою» Ясинуватої, кишнувши звідти попереднього «мера». Містяни ж, забувши, що в них тепер не якась там Європа, а «тверда рука», взяли й запротестували. Зібралися на мітинг і скандували Губарєву: «Ти тут не потрібен, їдь звідси». Але «глава ДНР» Олександр Захарченко такі дії передбачив. Він особисто приїхав на мітинг, підтвердив, що Губарєв є «легітимним мером» і популярно пояснив, що буде з кожним, хто з цим не погодиться. Мітинг відразу ж закінчився.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини