Вільне життя

Тернопіль збере митців

Четвертий мистецький фестиваль «Ї» приємно здивує поціновувачів мистецтва іменитими гостями, — обіцяють його організатори. Про це вони розповіли на репрезентації фестивалю, котра цими днями відбулася у тернопільській книгарні «Є». Цьогоріч «Ї» відбуватиметься з 6 по 8 травня в обласному центрі.


На відвідувачів очікує денна, вечірня та нічна розважальні програми. Серед учасників фестивалю — Сергій Жадан, котрий виступатиме на літературній та музичній сценах, бо приїде разом із гуртом «Собаки в космосі». Також очікують Дмитра Лазуткіна, Романа Штігера, Івана Байдака та інших. Меломанів потішать Єгор Грушин з Одеси та тернопільська «Шафа Шамана».

Що ж до місць проведення заходів — їх побільшає: до вже звичної «Перемоги» приєднаються «Коза», «Бункермуз», приміщення обласної організації Національної спілки письменників, а відкриття і закриття фестивалю відбудеться в Тернопільському академічному обласному драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.

Голова організаційного комітету фестивалю Василь Томчишин зазначив, що кількість учасників та відвідувачів збільшується із кожним роком, виводячи «Ї» на новий рівень. «Цього року надіємося, що фестиваль можна буде назвати міжнародним і охочих його відвідати буде ще більше», — каже Василь Томчишин.

Віта ШКІРА,
студентка факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини