Вільне життя

Торт-«визволитель»

Профукалисьмо Крим, ой профукалисьмо. Думаю, же тре теперка ратувати тих українців, які жиют на сході і півдні, бо ще їх заберут із руками-ногами і всіма потрохами.

То давайте їдемо до них як новітні просвітяни, українізовувати. Бо «патріоти», які мали би тим ділом займатися, десь сі сховали. Я ото маю одне прохання до тих, же мешкают неподалік Московщини і терплять її пропаганду: люди, не балакайте російською, бо Путін прийде і вас «визволяти».

Мій кум після всіх тих подій каже: «Встаю з ліжка — включаю радейко, сідаю їсти — пхаю в розетку телевізор, йду до виходка — з газетою». Але за тою політикою не забуваймо ми про кухню. Шлях до серця лежит через жолудок. Давайте будемо годувати файними пляцками й переманювати на українську кухню решту українців та й вигодовувати з них патріотів. Ото маю файного рецепта торта-«визволителя» від пані Євгенії Сосновської з Шилів Лановецького району.

На бісквітне тісто добре збиваєте штири яйця зо шклянкою цукру, тоді додаєте шклянку муки і чайну ложку порошку до печива. Маємо дві тоненькі палянички. Їх печемо. Тоди калатаємо масу: для першої маси беремо слоїчок згущівки, 200 грамів масла, дві пачки темного крекеру (попередньо поломіть), 200 грамів підсмаженого арахісу. Для другої маси розваруємо на малому вогні півлітри молока з п’ятьма столовими лижками цукру, тоди всипаємо 2 столових лижки муки і їдну крохмалю, най загустіє. Коли вистигне, збиваємо з 300 грамами масла. Перемащуємо так: на їдну паланицю викладаємо половину білої маси, поверха — всю масу крекерну, тоди решту білої маси і прикриваємо те все другою паланицею. Даємо настоятися, просякнутися паланицям і наминаємо з киселем.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини