Вільне життя

Україна та мігранти стануть центральними темами на засідання ПА ОБСЄ

Близько 300 законодавців з Європи, Азії та Північної Америки, в тому числі чотири спікери парламентів, зберуться у Відні на Парламентську асамблею ОБСЄ-2016, при цьому одним з центральних питань стане ситуація в Україні, передає УНН з посиланням на прес-службу ОБСЄ.

Зазначається, що на дводенній зустрічі парламентарі розглядатимуть кризу мігрантів в Європі, а також ситуацію в Україні і навколо неї.

“Я і багато інших серйозно стурбовані і засмучені, бо пройшла річниця підписання мінських угод-2, а міжнародне співтовариство як і раніше закликає до реального припинення вогню, виведення іноземних бойовиків і зброї, до законних місцевих виборів на сході України, відновлення Україною контролю над її східними кордонами та на необхідності конституційних змін в Україні”, – сказав голова ПА ОБСЄ Ілкка Каневрва.

І. Канерва наполіг на тому, що граничні строки мінських угод мають бути замінені новими та додав, що введення миротворчої місії на схід України дасть угодам “необхідний імпульс” для виконання.

Як повідомляв УНН, під час засідання ПА ОБСЄ 19 листопада минулого року голова ПА ОБСЄ Ілкка Канерва зазначив, що дуже важливо, щоб Україна відновила контроль над державним кордоном з РФ, але в той же час має посилитись роль ОБСЄ для подальшого пом’якшення негативних наслідків.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини